06. 11. 2020 06:00 | KYJEV/rd

Matka zbila na smrť dcéru (†4). Uviedla, že jej je k ničomu a nepomáha jej

Žena je momentálne vo väzbe, pri dokázaní viny jej hrozí desať rokov za mrežami.

Dievča ležalo v nemocnici.
Dievča ležalo v nemocnici. Foto: Reprofoto: YouTube/TODAY

Šokujúci prípad od našich východných susedov. Krkavčia matka zbila na smrť štvorročnú dcéru po tom, ako jej vraj bola na nič, keďže jej nepomáhala s domácimi prácami. Informujú o tom viaceré ukrajinské médiá.

Hrozný prípad sa stal ešte v polovici októbra v obci Chodavickij asi 270 kilometrov východne od mesta Ľvov. Natalia (34) brutálne zbila svoju dcéru Viku, následkom čoho dieťa upadlo do kómy.

Bezcitná žena zavolala záchranárov s tým, že jej dcéra sa cítila zle a zranila sa počas toho, ako dostala epileptický záchvat.

Keď ju zdravotníci našli ležať v kaluži krvi, okamžite si s vážnym poranením hlavy, brucha, so zlomenou rukou a mnohými modrinami transportovali do najbližšej nemocnice, kde ju umiestnili na jednotku intenzívnej starostlivosti a napojili na pľúcnu ventiláciu.

Susedka polícii potvrdila, že Natalia sa jej sťažovala, ako jej dcéra s ničím nepomáha a že ju chce poslať späť do sirotinca, keďže nebola jej biologickou matkou.

Dievčatko prehralo svoj boj v pondelok (2.11.), o dva dni neskôr ho pochovali jeho bývalí pestúni.

Voči agresívnej žene sa už vedie stíhanie pre trestný čin z ťažkého ublíženia na zdraví s dôsledkom usmrtenia.

Momentálne je vo väzbe, pri dokázaní viny jej hrozí desať rokov za mrežami. Zároveň môže prísť o svoje dve biologické deti, aj v tento súvislosti rozbehli potrebné úkony.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy