09. 11. 2020 12:55 | BRATISLAVA/BUX

Kondičný tréner Molnár v obývačke: Prestaňte čakať na zázrak a vyberte si šťastie

Nasadením, príbehom a sériou účinných cvičení inšpiruje a odovzdáva skúsenosti nadobudnuté rokmi.

Obálka knihy.
Obálka knihy. Foto: BUX
Obálka knihy.
Cviky Maroša Molnára.
Cviky Maroša Molnára.

Nie každý má možnosť cvičiť s Marošom Molnárom naživo, ale vďaka novej knihe Gauč alebo šťastie môže mať každý jeho rady poruke a meniť sa deň čo deň.

Tohto kondičného trénera pozná celé Slovensko z televíznych obrazoviek, kde v relácii Extrémne premeny pomáhal chudnúť obéznym ženám aj mužom. No a svojou knihou chce pohodlných postaviť z gaučov, kde uvelebení čakajú na zázrak.

Maroš Molnár s Chrisom Powellom.
Maroš Molnár s Chrisom Powellom. Foto: BUX
 

A chce im tak umožniť, aby našli skutočné šťastie v zdravšom životnom štýle.„Prestaňte čakať na zázrak a vyberte si šťastie!" odkazuje sympatický tréner. Ak naozaj túžite po zmene, chcete schudnúť, dostať sa do formy, máte super šancu.

Kniha Gauč alebo šťastie z vydavateľstva Ikar je rozdelená na dve časti. V prvej nájdete životný príbeh Maroša Molnára, ktorý podľa jeho rozprávania napísala Lucia Pastierová Čarná.

O tom, ako začal športovať, ako trénoval známe tváre vrátane tenistiek Dominiky Cibulkovej a Daniely Hantuchovej, futbalistu Petra Šeba a mnohých ďalších. O jeho stretnutí s láskou života, manželkou Zuzkou. O fitku Molfit, aj o tom, ako sa dostal k relácii Extrémne premeny ako mu to zmenilo život.

Cviky Maroša Molnára.
Cviky Maroša Molnára. Foto: BUX
 

V druhej časti ponúka 150 cvikov na rôzne partie tela - prehľadne, zrozumiteľne, fotky a nákresy, všetko detailne vysvetlené. Kardio, strečing, core... k tomu dva tréningové plány pre muža a pre ženu. No a v závere kapitola o strave.

Pozrite si napríklad 7 cvikov Maroša Molnára na spevnenie chrbta , ktoré pripravil z knihy pre portál LepšíDeň.sk. „Pevný a silný chrbát je spoločne s funkčným jadrom tela a funkčným gluteálnym svalstvom zárukou zdravej a funkčnej chrbtice," tvrdí profesionálny kondičný tréner.

Čo hovorí o svojej knihe Maroš Molnár?


Maroš svojím nasadením, príbehom a sériou účinných cvičení inšpiruje a odovzdáva skúsenosti, nadobudnuté rokmi, ktoré strávil s profesionálnymi športovcami, ale aj trénovaním bežných klientov.

Obálka knihy.
Obálka knihy. Foto: BUX
 

Ako dosiahnuť cieľ bez zlyhania

• Cieľ si treba nastaviť efektívne tak, aby bol motivačný, nie demotivujúci.
• Cieľ by mal byť konkrétny a merateľný.
• Musí byť pre nás výzvou, ale realistickou.
• Veľký cieľ si treba rozdeliť na menšie čiastkové ciele.
• Je dôležité sústrediť sa na proces, nie na výsledok.
• Je ideálne stanoviť si denne iba jednu úlohu, dôležitú na splnenie cieľa.
• Počas procesu je dobré robiť si záznamy na dennej, týždennej alebo mesačnej báze a zaznamenávať si progres.

Milan Buno, knižný publicista

Komentáre ( 0)


VIAC Z My ženy