20. 11. 2020 11:09 | KALIFORNIA/rd

Učiteľku (43) si často mýlia s jej dcérou (19). Priznala, v čom tkvie jej mladistvý vzhľad

Pôvabná učiteľka si myslí, že tínedžerke porovnávanie s jej matkou neprekáža.

Zľava Joleen a jej dcéra.
Zľava Joleen a jej dcéra. Foto: Instagram: Joleen Diaz

Učiteľka Joleen Diazová a jej dcéra Meilani Parksová z americkej Kalifornie sa často stretávajú s veľkým záujmom, ale aj nepochopením.

Joleen totiž na svoj vek (43) vyzerá, akoby ani nebola Meilaniovou (19) matkou, ale sestrou. Veľmi zachovalé telo ľudí pravidelne mýli. Píše The Sun.

Slobodná matka prakticky odmalička učí ratolesť zdravému životnému štýlu, taktiež aj ako sa má o seba starať. Meilani začala dbať o svoju pleť, keď mala asi 12 rokov.

„Vždy som žila zdravým a aktívnym životom. Alkohol pijem zriedkakedy, jem zdravú a vyváženú stravu a veľa odpočívam. Dôkladne sa starám o svoju pokožku a každý deň si umývam tvár ako ráno, tak aj pred spaním.

Pôvabná učiteľka si myslí, že jej tínedžerke porovnávanie s matkou neprekáža. „Sme si veľmi blízke, robíme spolu veľa vecí, cestujeme, cvičíme, nakupujeme, niekedy aj len tak ležíme na gauči a rozprávame sa," doplnila.

Zdroj: Instagram/Joleen Diaz

Ako ďalej uvádza, základom jej úspechu je, ako už bolo povedané, starostlivosť o pleť. „Pre život v Kalifornii je úplne prirodzené chrániť sa pred slnkom. Opaľovací krém používam každý deň, dokonca aj v oblačných a daždivých dňoch. Taktiež používam sérum vitamínu C vo dne aj v noci," prezradila tajomstvo mlado vyzerajúca Joleen.

Na druhej strane priznáva, že to nie je len o starostlivosti o pleť. Dôležitý je aj postoj k životu. Som celkom pragmatická a snažím sa príliš nestarať o minulosť alebo predvídať, aké problémy ma v budúcnosti čakajú," priznáva.

Joleen sa s partnerom, otcom svojej dcéry, rozišla pred 13 rokmi, avšak priateľsky. Rodina si vraj stále rozumie a pravidelne spolu chodia na dovolenky.

Mnohí by si možno pomysleli, že pre svoj mladistvý vzhľad chodí s už dospelou dcérou na diskotéky. „Nikdy sa to nestalo a predpokladám, že ani nestane. Radšej zostávam doma, dám si šálku čaju a sledujem dobré filmy," uzavrela.

Zdroj: Instagram/Joleen Diaz


VIAC Z My ženy