26. 11. 2020 06:00 | LONDÝN/jh

Tínedžerka (18) sama porodila na toalete v nemocnici. Netušila, že čaká dieťa

Do nemocnice prišla s bolesťami v chrbte.

Dion Seaborne s priateľom a dcérou
Dion Seaborne s priateľom a dcérou Foto: Dion Seaborne/Facebook

Podobných prípadov, kedy ženy porodia bez toho, aby o tom tušili, je stále viac. Príkladom je aj 18-ročná britská tínedžerka z Welsu, ktorá prišla do nemocnice s bolesťami v chrbte. Zostala šokovaná, keď na toalete zistila príčinu jej bolestí, píše portál news.com.au.

Dion Seaborne porodila dieťa sama na toalete. O jeho existencii nemala ani tušenie. Pôvodne si myslela, že sa zranila počas brigády vo fast foode.

Keď Dion čakala v nemocnici na vyšetrenie, odišla na toaletu. Začal sa jej pôrod a ona tomu nemohla uveriť. Porodila dievčatko, ktorému dala meno Lilly-May.

Tínedžerka uviedla, že ju chrbát bolel približne tri dni. Pre pandémiu koronavírusu a opatrenia v nemocnici išla do nemocnice sama.

Uverejnil používateľ Dion Seaborne New Pondelok 9. novembra 2020

„Na toalete som začala tlačiť a tlačiť a zrazu bola Lilly-May vonku. Zdesene som začala kričať na sestričku, aby mi prišla pomôcť, pretože som nedočiahla na núdzové tlačidlo. Nikdy v živote som sa tak nebála," prezradila Dion.

Sestry dieťa okamžite vybrali z toalety, umyli ho a vyšetrili, bolo úplne v poriadku. Dion potom zavolala priateľovi Callumovi (18), aby mu oznámila, že sa stal otcom.

„Bol veľmi prekvapený, okamžite išiel zobudiť mamu, aby jej to oznámil, boli štyri hodiny ráno. Do nemocnice mi priniesol nejaké oblečenie a ďalšie veci a prvýkrát uvidel svoju dcéru. " dodala tínedžerka. Ako uviedla, po celý čas mala menštruáciu, cítila sa normálne a nevšimla si žiadnu zmenu. „Nemala som nijaké chute, neopúchali mi nohy, stále som nosila rovnakú veľkosť oblečenia," dodala.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy