09. 01. 2021 07:00 | LONDÝN/jh

Fantastická premena: Britku vyhlásili za najviac zoštíhlenú ženu za rok 2020

Podarilo sa jej chudnúť vyše 100 kilogramov.

Jenny Ironsová a jej premena
Jenny Ironsová a jej premena Foto: Slimming world/Facebook

Britka si ešte koncom roka 2018 povedala „a dosť!" Už sa na seba nedokázala pozrieť v zrkadle. Nepoľavila ani cez pandémiu a len počas posledného lockdownu sa jej podarilo schudnúť okolo 12 kilogramov a dosiahla tak svoj cieľ.

Jenny Ironsová (46) sa rozhodla, že už nebude doma len tak sedieť. Namiesto toho začala so svojím morbídnym telom niečo robiť. Je neuveriteľné, čo sa jej podarilo. Schudla 108 kilogramov a vyhlásili ju za najviac zoštíhlenú ženu v roku 2020, uviedol Daily Mail.

Mnohí počas lockdownov pribrali, pretože zrazu zostali doma a menej sa hýbali a športovali. Jenny ale išla s váhou rapídne dole. Pomohlo jej hlavne prihlásenie sa do online programu Slimming world a z pôvodnej váhy takmer 174 kilogramov schudla na 65 kg. Zbavila sa 109 nadbytočných kíl.

Schudnutá Jenny dnes nosí namiesto britskej veľkosti 34 veľkosť 10, ktorá zodpovedá európskej veľkosti 38. Je to ohromná premena. Zmenila sa na príťažlivú ženu, ktorá je po rozvode síce ešte single, no novému vzťahu sa vôbec nebráni.

Jenny Irons - woman of the year 2020

“My group have always been there to encourage me without fail.” Our incredible #WomanOfTheYear Jenny has lost a stunning 17st and says her fellow slimmers inspire her to be more active – now she can walk for miles and feels like the new Forrest Gump! Share what you’ve now got the confidence to do with #ThatFeeling of support from your group. http://ow.ly/h58Q50D2isJ

Uverejnil používateľ Slimming World Štvrtok 7. januára 2021

Program Slimming world Jenny vyhlásil za najviac zoštíhlenú ženu v roku 2020. Nezmenila iba svoje stravovacie návyky, ale aj životný štýl. Ako tvrdí, dnes športuje alebo chodí na dlhé prechádzky takmer každý deň.

Jenny vďačí za svoj úspech hlavne sestre a rodičom, ktorí ju celý čas podporovali a pomáhali jej. Teraz je oveľa šťastnejšia a najmä zdravšia. Veľmi rada by cestovala a podnikla rôzne dobrodružstvá, na ktoré pred tým nemala odvahu.

Jenny Ironsová a jej premena
Jenny Ironsová a jej premena Foto: Jenny Irons/Facebook
 


VIAC Z My ženy