10. 01. 2021 07:20 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Chcete vedieť, či máte skvelý vzťah? Tieto signály vám to ozrejmia

Iba vy sama viete, ako na tom naozaj ste.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstoc.com/View Apart

Ruku na srdce, raz za čas uvažuje každá žena a má pochybnosti, či je ten daný vzťah naozaj pre ňu to najlepšie. Najhoršie je, keď o ňom začne pochybovať okolie a podkopáva tak vaše istoty. Hodnotia váš vzťah.

Avšak iba vy sama viete, ako na tom naozaj ste, oni s vami nežijú v jednej domácnosti. Ak sa predsa len nejaké pochybnosti objavia, overte si ich v nasledujúcich bodoch.

Dokážete mlčať

To, že sa spolu nonstop nerozprávate neznamená, že si aj nerozumiete. Práve naopak. Páry, ktoré dokážu vedľa seba v tichosti sedieť, alebo sa venovať svojim vlastným veciam, majú medzi sebou silné puto.

Prečítajte si aj: Čo je v skutočnosti láska na prvý pohľad? Prečítajte si, čo si myslí odborník

Rôzne koníčky

Váš partner miluje futbal a vy dávate prednosť divadlu. Namiesto toho, aby ste sa pre to hádali a trápili, užite si svoje aktivity každý zvlášť. Je to úplne v poriadku. To, že ste spolu vo vzťahu neznamená, že musíte spolu tráviť všetok čas. Aspoň si budete môcť svoje skúsenosti, zážitky a postrehy porozprávať.

Dovolenka inak

Počet partnerov, ktorí jazdia na oddelené dovolenky, sa každý rok zvyšuje. Tak sa netrápme nad prekvapenými výrazmi tváre, keď sa pre to aj vy rozhodnete. Užite si čas vyhradený iba pre seba. S partnerom si napokon aj tak budete chýbať a o to viac sa budete tešiť domov. Podobné dovolenky môžu vzťah iba posilniť.

Dovolenka v Grécku.
Dovolenka v Grécku. Foto: Shutterstock / Maridav
 

Nemáte deti

V súčasnej dome sa snažia ženy vysvetliť svetu, že nikoho nie je nič do toho, kedy a či budú mať deti. Je to veľmi intímna otázka a ešte intímnejšie rozhodnutie. Dieťa totižto nie je hračka. Aj v prípade, že deti nechcete mať, je to vaše rozhodnutie a okolie nech má názor aký sa im len chce mať.

Hádate sa

Hádky nie sú príjemné, ale vo vzťahoch sú úplne bežné a prirodzené. Nikto si určite nemyslí, že sa budete vždy iba usmievať a budete zaliatí slniečkom. Konflikty sú preto normálne a pre vzťah zdravé, dávajú priestor pre určité zlepšenia. Veľmi dôležité však je, aby ste sa neurážali a skončili ich slušne.

Prečítajte si aj: Najlepšie polohy, ktoré zvládnete robiť aj pod perinou. Zima vám pri nich nebude

Spíte oddelene

Chrápe váš partner a vy pre to nemôžete dobre spať? Je preto úplne v poriadku, že každý spíte zvlášť. Doprajete si tak zdravý a pokojný spánok, ktorý je veľmi dôležitý.

Čas s vašou rodinou

Rodinné vzťahy sú často komplikované a plné napätia. Pokiaľ váš partner a rodičia spolu dobre nevychádzajú nesilte to a nenúťte ich do toho. Nevystavujte ich nepríjemným situáciám. Dôležité však je aby sa rešpektovali a neurážali, píše portál blesk.cz.

Komentáre ( 0)


VIAC Z My ženy