16. 01. 2021 07:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sexuálne úrazy, ktoré riešili lekári na pohotovosti: Toto by ste nechceli zažiť

Pri niektorých ošetreniach museli použiť aj nástroje.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstoc.com/ VGstockstudio

Rozprávate si s kamarátmi vtipné historky z pracoviska? Určite áno. Obľúbené sú často aj pikantnejšie príbehy. S podobnými sa zverili aj doktori z pohotovosti a zverejnil ich portál blesk.cz. Reč je o úrazoch pri pohlavnom styku, s ktorými prišli ľudia na pohotovosť.

Pikantná pohroma

„Raz som riešil prípad dvojice, ktorá prišla na pohotovosť s popáleninami. Muž sa totiž rozhodol potešiť partnerku orálnym sexom tesne potom, čo skonzumoval veľmi pikantné jedlo. Možno sa mu to spočiatku zdalo ako zaujímavý nápad, ale to čo žene spôsobil, asi ani jednému nenapadlo. Ľahké popáleniny intímnych partií jej určite neboli príjemné," hovorí doktor Gabe Wilson z Texaxu.

Prečítajte si aj: Má váš partner dlhé vlasy? Poradíme vám, ako ho môžete profesionálne ostrihať aj doma

Zaseknuté predmety

„V priebehu mojej kariéry som sa stretol s niekoľkými zaujímavými objektami, ktoré uviazli pri sexuálnych hrách ľuďom v otvoroch. Raz to bol ružový balón a inokedy celý zemiak. Niekedy človek neverí, čo všetko ľudia použijú, aby si užili trochu rozptýlenia," opisuje Joshua D. Zuckerman.

Zlomený penis

„Raz prišiel ku mne do ordinácie muž, ktorý pracoval ako zametač ulíc. Prišiel s fraktúrou penisu a s manželkou. Povedal manželke, že narazil do stĺpu, ale mne bolo jasné, že taký úraz si týmto spôsobom privodiť nemohol. Poprosil som manželku, aby odišla z miestnosti a muž sa mi vtedy priznal, že mal sex s prostitútkou. Penis sa uzdravil, ale či aj manželstvo, to neviem," spomína doktor Robert J. Hartman.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstoc.com/Dmitry Tkachev
 

Strojček na zuby

„Prišiel ku mne do ordinácie mladý študent s neuveriteľne opuchnutým penisom. Bolo zrejmé, že má na celej dĺžke penisu drobné zranenia. Po dlhom výsluchu z neho nakoniec vypadlo, že mu jeho spolužiačka poskytovala orálny sex, ale problém bol v tom, že mala strojček na zuboch. Tie poškriabali penis a všetky nečistoty, ktoré v ňom boli, spôsobili zapálenie raniek. Antibiotiká mu našťastie pomohli," opisuje doktor Robert J. Hartman.

Pán prsteňov

„Do mojej ordinácie prišiel muž, mal vyše šesťdesiat rokov a mal problémy s erekciou. Niekde si prečítal, že by mu mohlo pomôcť, keď si dá na penis prsteň. Avšak on namiesto krúžku na penis použil skutočný snubný prsteň. Ten sa samozrejme zakliesnil, a tak mu nemohla prúdiť krv v pohlavnom úde a hrozilo jeho odumretie. Snažili sme sa prestrihnúť prsteň avšak bol z titánu. Už sme sa báli, že to pre pacienta zle dopadne, diamantový nôž napokon pomohol. Počas prerezávania svietil prsteň na oranžovo ako ten z filmu Pán prsteňov, museli sme ho ochladzovať, aby sa pacient nespálil. Ja som sa naučil, že sa titán nedá ani ohnúť a pacient, že má v budúcnosti použiť viagru," hovorí doktor John Lewis.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy