02. 02. 2021 20:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Trapasy v posteli: Ako na ne zareagovať a vyrovnať sa s nimi?

Dá sa to s humorom, aj pokračovaním.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstoc.com/Dmitri Ma

Ach, tie trapasy. Určite ste sa aj vy okamžite pousmiali pri spomienke na zvláštny zvuk počas sexu, nečakanému poraneniu, pádu, alebo naozaj nepríjemnej situácií, ktorá daný vášnivý moment jednoducho pokazila. Aj keď ste boli s partnerom naladení na jednu nôtu, už je razom preč. Ako sa však v danej situácií zachovať, aby nebola situácia ešte horšia? Skúste sa inšpirovať nižšie.

Počítať môžete skôr minúty, ako štvrťhodiny

Nie každé milovanie musí byť sexuálnym maratónom, ale keď váš partner skončí veľmi rýchlo a nechá vás neuspokojenú, môže to naozaj pokaziť. Vraj až sedemdesiat percent žien má skúsenosť s tým, že sa muž odgúľa na svoju polovicu hneď potom, čo vyvrcholí.

Dôležité je porozprávať sa o tom, nemusíte sa báť, že zraníte jeho city. Ak zostanete ticho, budete už navždy bez orgazmu a váš partner nikdy nebude vnímavým milencom. Aby ste sa vyhli nepríjemnému rozhovoru, jednoducho sa k nemu po sexe pritúľte a pošepkajte mu do ucha, že sa teraz ešte chvíľu pohrá s vami.

Prečítajte si aj: Neviete čo máte dať partnerovi na Valentína? Týmito darčekmi nič nepokazíte

Práve nemáte náladu na sex

Strávili ste dokonalý večer so svojím partnerom a je vám jasné, že pre neho by bolo tou najsladšie bodkou prísť domov a pomilovať sa. Lenže vy sa na sex absolútne necítite a nechcete pokaziť skvelú atmosféru.

Intimita však nie je len o sexe, spoločný kúpeľ či masáž môžu byť tiež veľmi príjemné a chápavý partner tomu určite porozumie. Pokiaľ s nechuťou na sex bojujete často, potom sa poraďte s odborníkom. On zistí, kde je problém.

Ilustrační snímka.
Ilustrační snímka. Foto: shutterstoc.com/Aloha Hawaii
 

Partner neudrží erekciu

A už sa z minút stávajú iba sekundy. Nie, nie je to žiadna výnimočná situácia. Vlastne sa v spálňach objavuje oveľa častejšie, než by ste si mohli myslieť. Každý muž sa s podobnou situáciou vysppriada inak a zažije ju určite viackrát za život. Na vine môže byť niekoľko vecí, vysoká konzumácia alkoholických nápojov, užívanie rôznych liekov, ale aj maličkosti ako nedostatok súkromia, nervozita, stres alebo únava...

Rozhodne nie je dobré sa v takejto situácii smiať alebo to zľahčovať humorom, pretože sú na to muži veľmi citliví. Stačí automaticky navrhnúť inú formu sexuálnej aktivity. Maznanie, bozkávanie, masáž... Situácia sa časom pravdepodobne zmení.

Prečítajte si aj: Vyskúšali ste už reflexnú masáž nôh? Zharmonizuje vám telo a potešiť ňou môže aj partner

Nepoddajná bielizeň

V dnešnej dobe je na trhu veľmi veľa druhov spodného prádla a nie každé je ideálne na sexuálne hrátky. Ak máte na seba napríklad formujúcu bielizeň, nevyzerá to pri intímnej chvíľke úplne vášnivo a ani to až tak ľahko z vás partner nestrhne. Dôležité je nespanikáriť. V danom momente máte dve možnosti, buď si odskočíte do kúpeľne a tam si ju vyzlečiete, alebo sa na nej spolu zasmejete a necháte ho, aby vám pomohol dostať sa z nej.

Zvuky

Vagína občas vydáva zvuky. Je to tak a rozhodne to nie je ojedinelá vec. Zažila to už každý žena a nie raz. Ak sa do vagíny dostane počas vášnivé súlože vzduch, začne vydávať zvuky, ktoré znejú ako vaginálne vetry. Prírazy penisu totiž posúvajú vzduch do vagíny a to sa nezaobíde bez istého hlasitého efektu. Za to by ste sa nemali hanbiť, môžete sa s partnerom na tom pousmiať, ale je to bežná vec, ktorú iste pozná z predchádzajúcich skúseností. Ak nie, stačí mu to vysvetliť, radí portál dama.cz.


VIAC Z My ženy