19. 02. 2021 06:00 | LONDÝN/rd

Porodila bábätko, po návrate domov zostala v šoku. Otec dieťaťa sa dal dokopy s jej mamou

Dvojica sa mala zblížiť, keď bola v nemocnici.

Jess a Ryan na archívnej snímke.
Jess a Ryan na archívnej snímke. Foto: Facebook/Jess Aldridge

Najradostnejšie okamihy života vystriedal šok. Jess Aldridgeová (24) z britského grófstva nemohla uveriť vlastným očiam, keď sa 28. januára po pôrode vrátila z nemocnice.

S bábätkom v náručí totiž zistila, že jej partner a zároveň otec dieťaťa Ryan (29) sa dal dokopy s jej matkou Georginou (44). Píše The Sun.

Dvojica sa nasťahovala k Jessinej mame počas toho, ako očakávali tohto svojho druhého potomka. Ryan sa s o pätnásť rokov staršou mamou svojej priateľky odsťahoval do domu vzdialeného asi 48 kilometrov od Jess.

„Je to neskutočná zrada. Čakali by ste, že sa stará mama zamiluje do bábätka a nie do jeho otca," hovorí frustrovaná Jess.

Zľava Jess a jej mama Georgina.
Zľava Jess a jej mama Georgina. Foto: Facebook/Jess Aldridge
 

Ako dodala, dvojica spolu začala flirtovať počas toho, ako sa nasťahovali k nej do domu. Vždy si podľa nej mali čo so smiechom povedať. Oboch sa neraz spýtala, či to nepreháňajú, ale vraj popreli. Intímne sa mali zblížiť počas jej tehotenstva.

Tesne po tom, ako sa im narodil syn Reuben, jej partner oznámil, že to chce ukončiť. Novonarodené dieťa vraj videl len niekoľko minút.

Keď sa vrátila z nemocnice, zistila, že Ryan aj jej matka sú preč. O dva dni neskôr sa napokon skontaktovala s matkou, ktorá jej len stroho odpovedala: „Nemôžeme vedieť, do koho sa zamilujeme," hovorí. V rovnakom tóne sa jej mal vyjadriť aj expartner. Dvojica sa už svojim vzťahom pochválila aj na Facebooku.

Jess na záver dodala, že si spomína, ako jej mama Georgina pred pôrodom hovorila, že chce po 12 rokoch odísť od manžela. Ani jeden z nich sa jej doteraz neospravedlnil. „Momentálne som naspäť v dome, kde som žila s Ryanom," uzavrela.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy