20. 02. 2021 07:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Jednoduché triky, ktoré zlepšia váš sex. Doveďte milovanie k dokonalosti

Spokojná budete vy aj váš partner.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Roman Samborskyi/shutterstock.com

Svojho partnera milujete, aj po rokoch sa vzrušujete a máte aktívny intímny život. Avšak cítite, že by sa to dalo ešte vylepšiť. Už nezvlhnete pri pohľade na neho, ani ten blažený pocit „po" už nemá také čaro. Pridajte preto malé drobnosti do vašej intímnej chvíle.

Dotyky

Ktoré polohy máte s partnerom najradšej? Také, pri ktorých ste telo na telo či skôr od seba? V lete asi preferujete od seba, ale v zimných mesiacoch sa predsa len priblížte, vznikne veľmi vzrušujúce trenie.

Napríklad pri polohe, keď je partnerka hore a „jazdí". Skúste sa predkloniť a pohyby nasmerovať skôr spredu dozadu. Nielenže sa budete trieť o partnerove slabiny, ale sa môžete aj bozkávať a vaše prsia budú hladiť mužov hrudník. Navyše budete mať pod kontrolou stimuláciu klitorisu, čo vás dovedie až na vrchol.

Prečítajte si aj: Nevera u žien: Ako ju prežívali a zmenila im život?

Inšpirácia

Knihy, časopisy, filmy, porno filmy aj internet. Nápadov a možností je v dnešnej dobe neúrekom. Zistite, čo sa vám páči, navštívte stránky alebo sexshop a zadovážte si to. Sex má viesť k obojstrannej spokojnosti, a tak, ako sa meníte vy, sa menia aj vaše túžby. Okoreňte si to, zlepšite sex, predohry aj masturbáciu. Nemusí to byť pritom nič extrémne, už obyčajné pierko a masážny olej vie spraviť zázraky, uvidíte.

Kondómy

Možno kondómy nepoužívate, pretože si dávate pozor či beriete tabletky. Tieto si však môžete zadovážiť len tak pre radosť. Na trhu existuje veľa druhov kondómov a aj s rôznymi povrchmi. Vyberte si tie s vrúbkami a hrboľčekmi, následne sa partner musí sústrediť hlavne na precízne vniknutie a výstup, môže aj na klitoris. Tá stimulácia bude veľmi príjemná a len tak pre radosť si ich asi zadovážite viac.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: oneinchpunch/shutterstock.com
 

Orálny sex

Ani pri orálnom sexe to nemusí byť klasika v štýle, že partner sedí/stojí a vy pred ním kľačíte. Vy sa namakáte a nič z toho nemáte. Vyskúšajte polohu „69", kedy sa uspokojujete súbežne, alebo si aspoň kľaknite zboku. Partner jednou rukou dosiahne na vaše prsia, boky, zadok aj na intímne miesta. Keď uspokojujete jeho, môže on vzrušiť aj vás.

Lubrikant

Nie, lubrikačné gély nie sú hanba, nie sú iba pre staršie ženy po menopauze, ale normálna sexuálna pomôcka, za ktorú nie je potrebné sa hanbiť. Ženy nefungujú ako na povel a aj to, že sú vzrušené, zaručene neznamená, že su aj vlhké.

Váš sex bude vďaka gélu plynulý, bezbolestný a budete si ho môcť užiť kedykoľvek. Na trhu sú dokonca lubrikačné gély, ktoré zrýchľujú a zlepšujú partnerkino vyvrcholenie, pozrite a zadovážte si aj tento druh.

Prečítajte si aj: Mnohé mladé páry majú vzťah bez sexu. Prezradíme vám, prečo je to tak

Prsty a ústa

Orgazmus pri sexe dosiahne iba máloktorá žena, väčšina však prostredníctvom klitorisu. Práve preto je dobré, ak muž uspokojuje partnerku ústami. Toto blaho by mohol doplniť o prsty. Stimulácia klitorisu súbežne s prienikom dnu a bodom G je veľmi uspokojujúca a partnerka sa vám za ňu určite odvďačí, radí portál dama.cz.


VIAC Z My ženy