25. 03. 2021 14:30 | LONDÝN/jh

Žena porodila na podlahe v kuchyni. S antikoncepciou a bez bruška nemala o tehotenstve ani tušenia

Za celých deväť mesiacov tehotenstva výrazne nepribrala a nosila stále tú istú konfekčnú veľkosť.

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Mladá žena z britského Oxfordu tvrdí, že vôbec netušila, že je tehotná. Brala antikoncepciu, na tele nespozorovala žiadne zmeny, nenarástlo jej bruško a bez výrazného pribratia nosila stále to isté oblečenie. Napokon porodila svoje dieťa v kuchyni na podlahe, uviedol Daily Mail.

Claire Wisemanová (27) opisuje svoje „utajené tehotenstvo". Jej menštruačný cyklus sa neprerušil, brala antikoncepčné tabletky a dokonca necítila ani žiadne pohyby dieťaťa. S partnerom Benom (24) tehotenstvo neplánovali, no nakoniec sa zo syna veľmi tešili.

'I was on the Pill and had been having periods'

Uverejnil používateľ Daily Mail Štvrtok 25. marca 2021

V apríli 2018 to na Claire prišlo. Začala mať bolesti v podbrušku. Išlo to veľmi rýchlo. Keď si siahla rukami medzi nohy, cítila hlavičku dieťaťa. „Bola som v hroznom šoku,“ prezradila.

„Matka na mňa zrazu začala kričať, aby som tlačila. O pár minút neskôr som porodila chlapčeka. Bolo to ako vo sne,“ dodala.

Finlay mal takmer 3500 gramov. Narodil sa na podlahe v kuchyni. Po pôrode zavolali záchranku, ktorá ich previezla do nemocnice. Tam ich prišiel navštíviť rovnako prekvapený otec Ben.

Dnes má Finlay dva roky. Jeho matka dodnes netuší, ako sa to celé udialo. Počas jej nič netušiaceho tehotenstva pila občas aj alkohol, čo ju dnes veľmi mrzí a je šťastná, že je jej syn zdravý.


VIAC Z My ženy