16. 07. 2021 09:20 | UTTARPRADÉŠ/tvnoviny.sk

VIDEO: V Indii sa narodilo dieťa s tromi hlavami. Miestni ho uctievajú ako boha

Podľa dostupných záberov je zrejmé, že všetky hlavy dieťaťa majú vlasy.

Dieťa s tromi hlavami.
Dieťa s tromi hlavami. Foto: Reprofoto: YouTube/ETV Telangana

S veľmi vzácnou vadou sa narodilo dieťa v indickom štáte Uttarpradéš na severe krajiny. Novorodenec má tri hlavy, čo miestni obyvatelia považujú za prejav reinkarnácie boha, a tak sa vo veľkom schádzajú, aby dieťa mohli vidieť na vlastné oči. Píše Daily Star.

Tomu, že by sa matke malo narodiť dieťa s malformáciou, počas tehotenstva nič nenasvedčovalo. Žena porodila štandardne v deviatom mesiaci a po pôrode nenastali žiadne komplikácie.

Podľa dostupných informácií sú matka aj dieťa v poriadku. K domu, kde trojhlavé bábätko žije, teraz mieria davy pútnikov, ktorí veria, že takýto jav je symbolom reinkarnácie boha.

Podľa dostupných záberov je zrejmé, že všetky hlavy dieťaťa majú vlasy, pričom novorodenec zrejme netrpí žiadnou bolesťou. S pohybom mu však musí pomáhať okolie, drobné telíčko nedokáže hmotnosť troch hláv zvládať.

Indovia teraz matku aj dieťa, ktorého pohlavie ai meno nateraz nezverejnili, oslavujú a radi by ho videli na vlastné oči. Na miesto tak teraz smerujú ľudia z celej krajiny.


Zdroj: YouTube/ETV Telangana


VIAC Z My ženy