17. 01. 2019 17:00 | BRATISLAVA/TV Markíza

Na telo s Borisom Kollárom a Erikom Tomášom

Témou bude aj to, o čom s Alenou Zsuzsovou komunikoval podpredseda parlamentu Martin Glváč.

Na telo s Michalom Kovačičom.
Na telo s Michalom Kovačičom. Foto: TV Markíza

Kontakty s Alenou Zsuzsovou, podozrivou z objednania vraždy novinára Jána Kuciaka, môžu priniesť otrasy na našej politickej scéne. Ukazuje sa, že si s ňou písali politici z koalície a opozície. Četovanie so Zsuzsovou už pripravilo o funkciu Reného Vaneka, jedného zo šéfov našej prokuratúry.

Prídu po ňom ďalší?V nedeľnom Na tele s Michalom Kovačičom sa budeme pýtať lídra hnutia Sme rodina Borisa Kollára, kde a ako často sa so Zsuzsovou stretával on a či naozaj išlo len o predaj pozemkov, ako doteraz tvrdil. Poslanec Smeru Erik Tomáš sa zasa nevyhne otázkam, o čom s objednávateľkou vraždy komunikoval podpredseda parlamentu a jeho stranícky kolega Martin Glváč.

Tém pre hostí nedeľnej debaty je však viac. Ako dopadne voľba Roberta Fica za ústavného sudcu? Ako skončí hlasovanie o dôchodkovom strope? Prečo Sme rodina bráni vlaky a obedy zadarmo? Môže to naznačovať spoluprácu tohto hnutia so Smerom po voľbách? A čo nám prinesie blížiaca sa prezidentská kampaň?

Na telo začína v tradičnú hodinu, o 13:00 na Markíze.

 

Do relácie sa môžete zapojiť aj vy, diváci. Prostredníctvom Facebooku budete môcť hlasovať o tom, kto z dvojice hostí vás presvedčil svojimi argumentmi. Minulé časti relácie si zas môžete pozrieť v našom videoarchíve.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo