Mimoriadna správa
Prezidentka vymenovala nového ministra životného prostredia
Viac v článku
22. 02. 2019 10:06 | BRATISLAVA/TV Markíza

Má sa Andrej Kiska stiahnuť do ústrania? V Na telo zverejníme exkluzívny prieskum

Hosťami Michala Kovačiča budú Ján Richter a Ľubomír Galko.

Na telo s Jánom Richterom a Ľubomírom Galkom.
Na telo s Jánom Richterom a Ľubomírom Galkom. Foto: TV Markíza

Daňová kauza Andreja Kisku, politická budúcnosť Roberta Fica aj nápad výrazne zvýšiť minimálnu mzdu na 600 eur. To budú hlavné témy nedeľného Na telo s Michalom Kovačičom, ktorého hosťami budú minister práce a sociálnych vecí Ján Richter (Smer) a podpredseda SaS Ľubomír Galko.

Šéf Smeru Robert Fico už prezidenta Kisku nenazýva inak ako daňovým a pozemkovým podvodníkom. Tento týždeň sa mu venoval hneď na dvoch tlačových konferenciách a čaká sa, ako Kiska na Roberta Fica zareaguje. Súčasnému prezidentovi sa pomaly končí mandát a dodnes nie je jasné, či zostane prítomný v straníckej politike.

Myslia si Slováci, že by mal byť naďalej politickým hráčom? V Na telo zverejníme exkluzívny prieskum, ktorý prezradí, či si Slováci želajú, aby sa Andrej Kiska nestiahol do ústrania.

Dôležitou témou debaty bude nápad zvýšiť minimálnu mzdu zo súčasných 520 eur na 600 eur. Zamestnávatelia už Smeru, ktorý s myšlienkou prišiel, odkázali, že si ide pred voľbami vytĺkať politické body. Čo na to minister práce?

Diváci sa do nedeľnej diskusie budú môcť už tradične zapojiť nielen hlasovaním o tom, kto z hostí ich presvedčil viac, ale aj položením otázky pre každého z nich na stránke Na telo na Facebooku. Odpovede na tie najzaujímavejšie z nich nájdu spolu s ďalšími rubrikami a zostrihmi z relácie na tom istom mieste.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo