25. 10. 2019 09:53 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Nedeľné Na telo bude hostiť duel Miroslava Beblavého a Erika Tomáša

Hovoriť budú aj o Martinovi Glváčovi, ktorý údajne komunikoval s Mariánom Kočnerom.

Na telo s Michalom Kovačičom.
Na telo s Michalom Kovačičom. Foto: TV Markíza

Moderátor Michal Kovačič si do najbližšieho vydania relácie Na telo pozval politikov z aktuálne dvoch najsilnejších politických zoskupení. Proti sebe sa usadia Miroslav Beblavý z koalície Progresívne Slovensko/SPOLU a poslanec Smeru-SD Erik Tomáš.

Zaujímavú diskusiu sľubujú aj témy, ktoré na hostí Na telo čakajú. Ktokoľvek si totiž už niekoľko dní môže prečítať, ako mal podpredseda parlamentu Martin Glváč údajne komunikovať s Mariánom Kočnerom. Na toho prokurátor tento týždeň podal obžalobu v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Približne štyri mesiace pred parlamentnými voľbami navyše narastá napätie aj medzi koaličnými partnermi. Ako sa to môže premietnúť do schvaľovania zákonov v parlamente? Hrozí, že poslanci neschvália štátny rozpočet?

Na druhej strane politického spektra sa však dejú tiež dôležité veci. Opoziční lídri sa stretli na spoločnom rokovaní, aby sa dohodli na bližšej spolupráci. Čo teda od nich ešte do volieb môžu voliči čakať?

Divákom Na telo ponúkneme aj výsledky exkluzívneho prieskumu, ktorý pre TV Markíza robila agentúra FOCUS. Pýtali sme sa to, čo ľudí najviac zaujíma - preferencie politických strán a hnutí. Ako sa na nich odrazí ohlásený vstup Štefana Harabina do politiky či najnovšie kauzy, ktoré hýbu Slovenskom?

Nielen to sa dozvedia diváci v Na telo už túto nedeľu od 13:00 hod.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo