28. 04. 2020 06:00 | BRATISLAVA/mm

Richard Sulík alebo Boris Kollár? Igor Matovič jasne odpovedal, kto mu je bližší

Igor Matovič bol hosťom relácie Na telo.

Koaliční partneri
Koaliční partneri Foto: TASR

Pred voľbami boli najbližšími politickými partnermi, vo vláde to začína medzi nimi škrípať. Reč je o vzťahu Igora Matoviča a Richarda Sulíka.

Väčšie nezhody sa objavili už pred Veľkou nocou, kedy začali platiť prísne opatrenia ohľadom pohybu ľudí z jedného okresu do druhého. Na cestách sa začali tvoriť veľké kolóny a Richard Sulík napísal na sociálnej sieti, že toto sa už musí skončiť.

Líder OĽaNO mu to opätoval vo viacerých statusoch a na tlačových konferenciách hovoril aj o dýkach do chrbta. Paralelne medzi nimi prebiehal aj súboj o možnom otváraní ekonomiky, čo vytváralo ďalšie väčšie napätie.

„Mrzí ma, že Richard Sulík aj strana SaS sa od nás akýmsi spôsobom vzďaľujú," povedal v relácii Na telo Igor Matovič. Zároveň dodal, že mu je už bližší Boris Kollár.

„Na Borisa Kollára a jeho hnutie som si zvykol hlavne preto, lebo držia slovo a nesnažia sa hrať ľúbivú politiku pred kamerami," uzavrel predseda vlády.

V priloženom videu si môžete pozrieť celú rubriku Áno/Nie. Dozviete sa v nej napríklad aj to, či by mohli v nedeľu natrvalo zostať zatvorené obchody.

 

Celú reláciu Na telo nájdete v našom archíve Markíza Plus.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo