02. 08. 2020 13:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Na telo plus: OĽaNO nie je potrebné rozkladať tajnými agentmi, rozpadne sa samo, tvrdí Pellegrini

V relácii bývalý premiér diskutoval s podpredsedom parlamentu Gáborom Grendelom.

Peter Pellegrini a Gábor Grendel v Na telo plus.
Peter Pellegrini a Gábor Grendel v Na telo plus. Foto: TVNOVINY.sk

V relácii Na telo plus sa tentoraz stretli Peter Pellegrini (Hlas) a Gábor Grendel (OĽaNO). Diskutovali o kauze odchádzajúceho štátneho tajomníka ministerstva vnútra Lukáša Kyselicu, o budúcnosti koalície či boji novej strany Hlas a novele zákona o generálnej prokuratúre, ktorú Zuzana Čaputová nepodpísala.

Celé Na telo plus si pozrite tu:

 

Grendel komentoval, že v prípade Lukáša Kyselicu bola vyvodená politická zodpovednosť, keďže Kyselica odstúpil z funkcie, čo je určite pokrok. "Som ale známy tým, že vnímam kriticky, že v minulosti pôsobil vo vojenskom spravodajstve," povedal s tým, že ostal v šoku.

Pellegrini reagoval na status premiéra Igora Matoviča, v ktorom písal, že práve jemu blízki ľudia vo vedení Vojenského spravodajstva chceli Kyselicu zneužiť pred voľbami na rozvrat OĽaNO zvnútra, čo odmieta. Podľa vlastných slov si vyprosí, aby mu dával Matovič podobné odkazy cez statusy.

"OĽaNO nie je potrebné rozkladať formou tajných agentov. Postupne sa to ich parádnymi personálnymi nomináciami rozpadne aj samo," komentoval bývalý predseda vlády.

V diskusii sa dozviete aj:
Či je možné, že Lukáš Kyselica odíde aj z parlamentu
Ako to vyzerá s počtom podpisov ľudí pre Hlas
Aké sú vzťahy v koalícii
Či by podľa hostí malo byť očkovanie proti COVID-19 povinné

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo