18. 09. 2020 10:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Duel medzi dvoma europoslankyňami: Monikou Beňovou a Luciou Ďuriš Nicholsonovou

Nenechajte si ujsť Na telo s Michalom Kovačičom.

Na telo s Michalom Kovačičom
Na telo s Michalom Kovačičom Foto: TV Markíza

V novom Na telo čaká na divákov politický duel medzi dvoma europoslankyňami - Monikou Beňovou (Smer-SD) a Luciou Ďuriš Nicholsonovou (SaS).

Spolu s nimi sa pozrieme na dlhé týždne utajovaný národný plán reforiem, na ktorý majú ísť miliardy z európskych fondov. Vláda si od neho sľubuje reštartovanie nielen slovenskej ekonomiky, ale aj školstva, zdravotníctva či celého sociálneho systému.

Rozoberieme aj septembrovú parlamentnú schôdzu, na ktorej budú poslanci rozhodovať o interrupčnom zákona, ktorý predkladá časť poslancov OĽaNO.

A otázky na obe političky budú od moderátora Michala Kovačiča smerovať aj na témy ako snaha SaS o finančnú odluku cirkví od štátu či nové vládne opatrenia proti šíreniu nového koronavírusu.

Ponúkneme opäť aj výsledky nového exkluzívneho prieskumu, v ktorom sa agentúra FOCUS pýtala ľudí, či by boli ochotní prispievať na činnosť cirkví zo svojich vlastných peňazí.

Zvučka Na telo sa aj túto nedeľu, 20. septembra 2020, ozve v tradičnom vysielacom čase o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza.

Pozrite si aj Na telo PLUS! Moderátor Michal Kovačič privítal poslankyne Janu Bittó Cigánikovú (SaS) a Annu Záborskú (OĽaNO).

Témou diskusie boli najmä interrupcie, pri ktorých sa názory hostiek rozchádzajú. Kým Anna Záborská predkladá návrh novely zákona, ktorým chce ich podmienky sprísniť, Jana Bittó Cigániková prezentuje liberálnejší postoj.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo