02. 10. 2020 09:00 | BRATISLAVA/markiza.sk

Minister hospodárstva a bývalý šéf rezortu financií: Debata v Na telo bude o peniazoch

Vláda finišuje so svojim plánom, ako chce naložiť s miliardami eur, ktoré získame z Európskej únie.

Na telo
Na telo Foto: TV Markíza

Vláda finišuje so svojim plánom, ako chce naložiť s miliardami eur, ktoré získame z Európskej únie. Opozícia však kritizuje, že koalícia svoje zámery tají a doteraz ich verejnosti nepredstavila. Aj o tom sa budeme rozprávať v nedeľnej diskusnej relácii Na telo s ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom (SaS) a bývalým šéfom rezortu financií Ladislavom Kamenickým (Smer-SD).

Moderátor Michal Kovačič sa ich ale bude pýtať aj najnovšie prognózy vývoja slovenskej ekonomiky či nezamestnanosti a s tým súvisiace opatrenia, ktorými chce vláda naštartovať hospodárstvo po koronakríze.

Zaujímať sa budeme aj o to, ako to vyzerá s tzv. druhým podnikateľským kilečkom, ktoré prisľúbil práve minister hospodárstva. A neobídeme ani koaličnú roztržku v parlamente pri schvaľovaní zákona o interrupciách.

Zvučka Na telo sa aj túto nedeľu, 4. októbra 2020, ozve v tradičnom vysielacom čase o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza.

 

 

A na webe TVNOVINY. SK si od štvrtka 18:00 hod. môžete pozrieť politický duel medzi poslancom Za ľudí Miroslavom Kollárom a nezaradeným poslancom Erikom Tomášom (Hlas-SD) v online relácii Na telo PLUS.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo