29. 03. 2019 11:22 | BRATISLAVA/ TV Markíza

TV Markíza odvysiela aj druhú volebnú noc. Nebude chýbať exkluzívny prieskum

Prinesieme tiež výsledky ďalšieho exkluzívneho prieskumu agentúry Focus, ktorá s najväčšou presnosťou predpovedala reálne výsledky 1. kola prezidentských volieb.

Volebná noc na Markíze
Volebná noc na Markíze Foto: TV Markíza

Občianska aktivistka s bleskovým štartom politickej kariéry Zuzana Čaputová a skúsený diplomat s podporou najsilnejšej politickej strany Maroš Šefčovič. Jeden z nich sa dnes stane novým prezidentom alebo prezidentkou Slovenskej republiky.

Sériu mimoriadnych volebných relácií zavŕšime dnes, 30. marca, so začiatkom o 22.00 h. Priamy prenos s názvom Prezidentské voľby 2019 - Volebná noc budú taktiež moderovať Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič, v štúdiu opäť privítajú sociológa Martina Slosiarika a politického komentátora Mariána Leška, ktorí budú počas celej volebnej noci analyzovať a komentovať výsledky 2. kola voľby nového prezidenta Slovenskej republiky.

Aj tentoraz divákom krátko po uzatvorení volebných miestností prinesieme výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry Focus, ktoré pre TV Markíza zozbiera v posledných hodinách pred voľbami. Práve agentúra Focus s najväčšou presnosťou predpovedala reálne výsledky 1. kola prezidentských volieb.

 

Z oboch volebných centrál sprostredkujeme naživo prvé reakcie kandidátov a emócie ich podporovateľov. Zároveň budeme počas volebnej noci prezentovať priebežné výsledky z údajov štatistického úradu.

 

Komentáre ( 0)