21. 07. 2015 13:00 | Alexandra Stahlová

Prekvapenie: Sümbül a princezná Hatice zo Sultána opäť spolu - v horore!

A nie hocijakom, ide totiž o medzinárodnú koprodukciu, v ktorej nebude chýbať ani... Hollywoodska kráska!

Larry Wade Carrell, Selma Ergeç a Selim Bayraktar (foto: Instagram Selim Bayraktar)
Larry Wade Carrell, Selma Ergeç a Selim Bayraktar (foto: Instagram Selim Bayraktar)

Kto by si pred pár rokmi pri premiérovom sledovaní skvelého tureckého seriálu Sultán pomyslel, že komicky zženštilý hlavný háremový eunuch Sümbül a rozmaznaná princezná Hatice, resp. ich hereckí predstavitelia Selim Bayraktar a Selma Ergeç, sa spolu jedného dňa opäť zídu na rovnakom pľaci, na ktorom sa však nebude nakrúcať žiaden z romantických či historických tureckých seriálov, ale nefalšovaný... Horor? Nuž, zrejme nikto, no už temer mesiac sa presne to deje - v posledný júnový týždeň sa totiž v ich rodnom Turecku začalo nakrúcanie koprodukčného hororu Duchovia Garipu (The Ghosts of Garip), ktorého premiéra je predbežne naplánovaná už na začiatok budúceho roka!

O dejovej línii filmu, ktorý režijne zastrešuje Čiľan Patricio Valladares, toho zatiaľ veľa nevieme - v podstate len to, že pôjde o určitú variáciu obľúbenej drakulovskej témy -, rovnako ako o úlohách, ktoré v ňom Selma a Selim stvárnia (vlastne vieme len ich filmové mená - Nina a Ali)... Za zmienku však určite stojí, že spolu s nimi sa vo filme objavia aj mexický telenovelový fešák Guillermo Iván, krásna Natalie Burn, ktorú ste mohli vidieť napríklad v Expendables: Nezničiteľní 3 (len pre úplnosť, pod týmto pseudonymom odštartovala svoju hollywoodsku kariéru bývalá ukrajinská primabalerína Natalia Guslistá), či americký scenárista, režisér a herec Larry Wade Carrell.

A práve posledne menovanému vďačíme za mierne rozrastrované spoločné foto nižšie, ktoré pred časom zavesil na svoj profil na známej sociálnej sieti. Takže... Vďaka. :-)

Selma Ergeç, Selim Bayraktar a Larry Wade Carrell (foto: Facebook Larry Wade Carrell)
Foto: Facebook Larry Wade Carrell
 


(foto: Instagram Selim Bayraktar a Facebook Larry Wade Carrell)

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z doma