10. 02. 2019 11:00 | lch

Žiadna svadba sa nekonala: Jakubcova „nevesta" Božanka prehovorila

Speváčka prezradila, prečo sa na to celé nechala nahovoriť.

Božanka a Martin Jakubec
Božanka a Martin Jakubec Foto: Profimedia.sk

O dvojici Jakubec a Božanka sa toho popísalo už veľa. Asi najviac v súvislosti s ich veľkolepou svadbou, na ktorú sa dokonca predávali lístky. Čím bližšie bolo k udalosti, tým viac otáznikov nad ňou viselo.

Jakubec a jeho nevesta sa na verejnosti prezentovali ako manželia, usporiadali posedenie, kde mala Božanka oblečené svadobné šaty a všetkým ukazovali obrúčky. Nakoniec však vyšlo najavo, žiaden obrat nebol a dvojica sa v skutočnosti nezosobášila.

Po čase sa k celej veci vyjadrila aj samotná nevesta. Božanka pre portál pluska.sk prehovorila.

,,Chcem oznámiť, že po vzájomnej dohode sa rozchádzame ako partneri s Martinom Jakubcom. Hlavným dôvodom sú neustále útoky ľudí na internete, ktorí riešia hlavne môj vek. Ja som sa nechcela vydávať, pretože som tušila, ako to môže dopadnúť," priznala.

,,Imponoval mi záujem Martina, jeho pozornosť, galantnosť. Bola to moja prvá svadba, tak som si to aspoň užívala, aj keď krátko. Keďže som emotívny a citlivý človek, veľmi sa ma to dotýka a ubližuje mi to, ako ma riešia. Ďalším dôvodom je, že spolu nežijeme a každý potrebujeme svoj pokoj a harmóniu. Nedokázali sme nájsť zhodu ani na spoločnej adrese, keďže ja žijem inde,"pokračovala.

,,Martinovi dávam voľnosť, aby si našiel primeranú, mladšiu partnerku, s ktorou môže plánovať svoju budúcnosť, rodinu a roztopašnosti. My zostávame naďalej dobrými priateľmi a kolegami, ktorí vás budú naďalej zabávať," dodala.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza