23. 02. 2019 11:50 , článok bol aktualizovaný 23. 02. 2019 15:50 | dg

Plačková poriadne naložila Nicki Minaj za zrušený koncert v Bratislave

Reality hviezda raperku vôbec nešetrila.

Zuzana Strausz Plačková
Zuzana Strausz Plačková Foto: Instagram/queen.plackova

Fanúšikovia Nicki Minaj poriadne zúria! Po tom, čo americká raperka vystúpila po niekoľkohodinovom meškaní na pódiu v zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave a koncert zrušila, ju mnohí v komentároch na sociálnych sieťach a diskusných fórach nešetria.

Všetko sa to začalo tým, keď celý tím 36-ročnej interpretky meškal s kamiónmi plnými technikou na ceste z Mníchova, kde vystúpila vo štvrtok. Samotný koncert sa presunul z 19. hodiny na 21.30 h. Nicki Minaj ale na pódium prišla až 15 minút pred polnocou a všetkým oznámila, že sa koncert ruší z dôvodu nevyhovujúcich priestorov potrebných na jej šou plnú svetelných efektov.

Organizátori však zverejnili oficálne stanovisko, v ktorom tvrdia, že šou bola zrušená zo strany umelca.

„Šou Nicki Minaj bola zrušená zo strany umelca. Agentúra XL promotion za takmer dvadsať rokov svojej existencie nezrušila ani jeden koncert. Zimný štadión Ondreja Nepelu spĺňa všetky technické štandardy a agentúra XL promotion dodržala všetky podmienky zaslané produkciou Nicki Minaj. Koncert sa neuskutočnil výlučne z neprofesionality tímu Nicki Minaj. Uskutočnili sme množstvo veľkých svetových produkcií ako Rammstein, Depeche Mode, Eros Ramazzotti, Lenny Kravitz, Onerepublic a množstvo iných,“ píše sa v stanovisku.

Vstupenky sa budú, samozrejme, preplácať v plnej výške.

Okrem množstva (nielen) slovenských fanúšikov, ktorí na koncert čakali celé hodiny, to poriadne naštvalo aj Zuzanu Strausz Plačkovú, ktorá jej na Instagrame nič nedarovala.

„Mohol to byť super večer, keby aspoň tá americká hviezda, či z ktorej ri*i je, vystúpila. Keby som to vedela, mohla som doma ležať v posteli a kukať filmy, nie vidieť pekne zahrané divadlo, ako ju to veľmi mrzí, že nevystúpi. Keby brzda chcela, aspoň dačo mohla zahučať do toho mikrofónu, nie sa tam falošne ľutovať. Kamoške som chcela splniť sen, že ju konečne uvidí rapovať a namiesto toho jej ostali oči pre plač a myslím si, že nebola jediná, ale všetci ostali sklamaní po 5-hodinovom čakaní na šou, ktorá ani neprišla,“ napísala v statuse.

Súhlasíte s ňou? Hlasujte v ankete pod fotkou.

Zdroj: Instagram/queen.plackova

K celej vzniknutej situácii sa vyjadrila aj slovenská raperka Aless, ktorá to ozrejmila prostredníctvom príbehu na Instagrame. Nicki Minaj si ju po tom, čo jej pod jej príspevok nechala komentár, zablokovala.

Aless reaguje na zrušený koncert Nicki Minaj
Foto: Instagram/aless_capparelli
 

Aless si Nicki Minaj blokla na Instagrame
Foto: Instagram/aless_capparelli
 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza