26. 03. 2019 11:00 | dg

Slovenská speváčka v novom klipe doslova žiari: Aha, na tú ohnivú hrivu

Barbora Hazuchová posiela vizuál k novinke Iná.

Barbora Hazuchová vo videoklipe Iná
Barbora Hazuchová vo videoklipe Iná Foto: YouTube/Barbora Hazuchová

Nenalíčená, elegantná, ale aj sexy! Speváčka Barbora Hazuchová posiela oficiálny videoklip k popovej novinke Iná, ktorá má povzbudiť nielen jej rovesníčky.

„Každá z nás sa občas cíti nedostatočne krásna a málo sebavedomá. Potrebovala som sa doslova vyspievať zo všetkého, čo prežívam ja a určite aj mnohé ďalšie ženy. Zároveň som nás chcela povzbudiť, aby sme sa nebáli byť samy sebou. V tom, čo hovoríme, ako sa správame, ale aj v tom, čo si na seba oblečieme,“ hovorí Barbora.

Pesničku napísal Miroslav Kšiňan. „Myšlienku piesne som posunula Mirovi, ktorý dal môjmu príbehu rýmy a frázovanie. Zvládol to brilantne,“ dodáva speváčka, ktorá chystá na tento rok niekoľko ďalších hudobných noviniek.

Skladbu produkoval Oliver Žilák, ktorý má na konte spoluprácu s Emmou Drobnou či Terezou Maškovou. Pod finálnou verziou singla je podpísaný Ján Zborovjan. Videoklip vznikal v Košiciach. Ten má na svedomí dvojica Peter Krbaťa a Martin Susa. Spolurežisérkou sa stala samotná Barbora. „Od začiatku som mala o videoklipe jasnú predstavu. Verím, že sa bude ľuďom páčiť.“


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza