23. 07. 2019 07:00 | nb

Naozaj minulý týždeň porodila? Takto vyzerá známa Slovenka po návrate z pôrodnice

Čerstvá mamina je veľkou inšpiráciou pre mnohé ženy.

Tatiana tesne pred pôrodom.
Tatiana tesne pred pôrodom. Foto: Instagram/tatianazidekova

Inluencerka Tatiana Žideková sa minulý týždeň stala mamou. Partnerovi Michalovi Mravcovi priviedla na svet dcérku Vanesu, no ešte kým prišla maličká na svet, zásobovali obaja rodičia fanúšikov aktualitami z priebehu pôrodu. Ten Táňa zvládala s úsmevom na tvári a mnohé ženy tak zbavila panického strachu z neho.

Po narodení Vanesky sa Tánin Instagram, prirodzene, premenil na mamičkovské konto, no čerstvá mamina nezabúda ani na seba. Len pár dní po pôrode zverejnila fotku, kde vyzerá, akoby ani nikdy nebola tehotná. Je to neuveriteľné, no Tatiana v šortkách vyzerá ako pred deviatimi mesiacmi!

"Taký ten šťastný úsmev na tvári, keď zistíš, že si konečne v polke leta môžeš dať na seba aj riflové kraťasky. Som späť," píše Tatiana k najnovšej fotke.

Za rýchlym návratom k štíhlej postave je zrejme dlhodobo zdravý životný štýl a neustály pohyb, a práve tým si Tatiana získala prvé tisícky sledovateľov. K aktívnejšiemu propagovaniu cvičenia sa už chystá čoskoro vrátiť. Pri pohľade na ňu je jasné, že sa oplatí hýbať, čo myslíte?

Tatiana minulý týždeň:

Zdroj: Instagram/tatianazidekova

Tatiana týždeň po pôrode dcérky:

Zdroj: Instagram/tatianazidekova

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza