07. 10. 2019 13:50 | markiza.sk

Alex Wortex v outfite zo sexshopu. Po mŕtvej chobotnici prišlo prekvapenie

Blogerka prekvapila odpoveďou, čo by si na seba nikdy v živote nedala.

Alex Wortex na prvom dni Fashion Live! 2019
Alex Wortex na prvom dni Fashion Live! 2019 Foto: Jan Zemiar
Alex Wortex počas prvého dňa Fashion Live! 2019
Alex Wortex počas prvého dňa Fashion Live! 2019
Alex Wortex počas prvého dňa Fashion Live! 2019

Siedmy ročník podujatia Fashion LIVE! odštartoval vo veľkom štýle. Trojdňový módny maratón privítal v prvý októbrový víkend návštevníkov vo funkcionalistických priestoroch Obchodného domu na Kamennom námestí.

Prvý prehliadkový deň sa niesol v duchu elegancie, nadčasovej čiernej, ale nechýbali ani extravagantné odlesky či vkusné pret-á-porter modely. Najnovšie kolekcie predstavili dizajnéri Anita Virág so značkou AWA, Patrik Haaz so značkou HAAZ či obľúbená dizajnérka slovenských osobností Michaela Ľuptáková. Nechýbali ani dizajnérske špičky z Čiech Tereza Vu a Lukáš Macháček. Novinkou bol PROJECT ZERO IMPACT, ktorý zastáva udržateľnú módu vytvorenú študentmi z vysokých škôl.

Ani jeden deň nechýbala na Fashion Live! blogerka Alex Wortex, ktorá bola svojou extravaganciou a nápaditými modelmi opäť stredobodom pozornosti. Po tom, čo sa naposledy ukázala v spoločnosti s mŕtvou chobotnicou, bol však piatkový outfit aj napriek presvitajúcim bradavkám o čosi miernejší.

Pozrite si rozhovor s Alex Wortex, ktorá prezradila, čo by si na seba nikdy v živote nedala a bol by to pre ňu vyslovene trest.

ALEX WORTEX VO VŠETKÝCH OUTFITOCH NA FASHION LIVE! 2019 NÁJDETE V GALÉRII.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza