09. 10. 2019 06:00 | dg

Módna návrhárka šíri osvetu. Slová, ktoré by si mala prečítať každá žena

Obľúbená módna návrhárka slovenských osobností predstavila najnovšiu kolekciu počas prvého večera siedmeho ročníka Fashion Live! 2019.

Michaela Ľuptáková po prehliadke na Fashion Live! 2019
Michaela Ľuptáková po prehliadke na Fashion Live! 2019 Foto: Profimedia.sk

Ateliér módnej návrhárky Michaely Ľuptákovej je charakteristický dámskou tvorbou s dôrazom na pôsobivú ženskosť, originálne prevedenie a elegantný minimalizmus. Najnovšia kolekcia jeseň/zima 2019 s podnázvom „The Power of Clothes“ odkazuje na silu samotného oblečenia, ktorým jeho nositeľka deklaruje svoj postoj či postavenie.

Farebnosť outfitov bola postavená na kontraste čiernej a bielej s oživením výrazných tónov červenej, zelenej a fuchsiovej. A keďže podľa dizajnérky krása nie je definovaná a limitovaná konfekčnou veľkosťou, aj tentoraz predstavili okrem štandardných modelov aj tie plus size.

„Dievčatá sú krásne, len treba, samozrejme, modely urobiť tak, aby im dobre sedeli, respektíve, aby boli správnym spôsobom vybrané. Dúfam, že sa nám tento diapazón modeliek rôznych veľkostí rozšíri čím ďalej, tým viac a tých možností bude viac a viac a že dievčatá budú mať viac a viac skúseností,“ povedala Miška, ktorá takto šíri osvetu, že každá žena je krásna a na veľkosti nezáleží.

Obľúbená módna návrhárka slovenských osobností predstavila najnovšiu kolekciu počas prvého večera siedmeho ročníka Fashion Live! 2019.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza