13. 11. 2019 10:35 | zv

Dominiky sa už 4 mesiace pýtajú, či je tehotná: Jej reakcia hovorí za všetko

Jej odpoveď možno donúti mnohých zamyslieť sa.

Manželia Navarovci.
Manželia Navarovci. Foto: Profimedia.sk
Dominika Cibulková a Michal Navara
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková neskrývala dojatie.

Dominika Navara Cibulková v utorok popoludní pokrstila svoju prvú knižku 'Tenis je môj život', ktorú jej napísala spisovateľka Andrea Coddington. Na emotívnom krste nechýbali jej najbližší, rodina, priatelia a šesť sudičiek, ktoré čítali úryvky z publikácie a ktoré sú jej srdcu naozaj blízke - Zuzana Mauréry, Zuzana Kubovčík Šebová, Dara Rolins, Oľga Feldeková, Emília Vášaryová a Adela Vinczeová.

Najlepšia slovenská tenistka od začiatku neskrývala dojatie a prvé slzy jej začali padať po tvári, hneď ako vôbec moderátor Roman Juraško otvoril tento krst. Dominika vedela, kam bude smerovať najbližšia hodina, pretože na konci oficiálne prezradila, že sa v 30 rokoch rozhodla ukončiť kariéru a čakala niekoľko mesiacov na to, aby to priznala aj verejne.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII

V bratislavskom podniku všetci čakali, že okrem krstu ešte Dominika niečo zásadné prezradí. Mnohí si mysleli, že buď povie, že je tehotná, alebo ukončí kariéru. Bola to tá druhá správa.

profimedia-0482516466.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Dnes už bývalá profesionálna tenistka nie raz počas tohto popoludnia povedala, že sa teší na svoju rodinu. Podotkla ale, že tehotná nie je, ale aj keby bola, určite nám to nepovie. My sme sa jej spýtali v rozhovore, či si je vedomá, že po týchto slovách na ňu bude vyvíjaný tlak, kedy to už príde...

Jej odpoveď nás prekvapila. Mnohých dokonca donúti zamyslieť sa.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza