27. 03. 2020 10:30 | dg

Zo slovenskej speváčky a herečky je dvojnásobná mama: Prvýkrát ukázala svoj poklad

Spoločná rodinná fotografia nepotrebuje ďalší komentár.

Dominika Morávková
Dominika Morávková Foto: Instagram/dominika.moravkova

Dominike Morávkovej sa pred mesiacom rozšírila rodina o ďalšieho člena. Spolu s manželom Jánom sa stali dvojnásobnými rodičmi, keď sa im narodil syn, ktorý dostal hneď dve mená - Damián Hugo. Okrem drobca vychováva dvojica aj dcéru Amálku.

Slovenská speváčka a herečka to fanúšikom oznámila tak, že na sociálnej sieti zverejnila fotku, keď mala tesne pred pôrodom. Tí pozornejší, ktorí si nepozerajú iba fotky, ale čítajú aj komentáre, pochopili, že Dominika už má "po".

zdroj: Instagram/dominika.moravkova

„Toto už ani pravda nie je! Vtipná zostava v očakávaní sa pár dní dozadu zmenila na silnú štvoricu fajn ľudí pod jednou strechou. Milujem svoju rodinu,“ napísala v popise fotky, ktorú ihneď zaplavili gratulácie.

Šťastná dvojnásobná mama nám však prezradila viac. „Sme zdraví a máme za sebou krásny prvý týždeň. Damián Hugo má dve mená, jedno mu dal tatino a druhé jeho sestra Amália. Užívam si šestonedelie a oddych. No a najlepšie sa máme, keď sme všetci štyria spolu doma,“ povedala pre markiza.sk.

Dominika po mesiaci potešila všetkých, ktorí prežívajú radosť a šťastie, ktoré má doma, spolu s ňou, keď svoj malý poklad ukázala. Spoločná rodinná fotografia nepotrebuje ďalší komentár.

FOTKU NÁJDETE NA ĎALŠEJ STRANE.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza