02. 04. 2020 12:35 | TS

Čo robiť doma? Odpoveď nájdete aj vďaka tejto novinke

V reklamnej agentúre TRIAD vždy verili, že ľudská kreativita a technológie sú riešením mnohých problémov a veria, že nám pomôžu aj teraz.

Sledovanie televízie
Sledovanie televízie Foto: shuterstock.com

V týchto dňoch mnohí z nás premýšľajú nad tým, ako pomôcť lekárom, sestričkám, malým podnikateľom, ale hlavne taktiež všetkým nám, ktorí sme zostali "uväznení" doma.

Školy sú zavreté. Divadlá nehrajú. Športové podujatia sú zrušené. To však neznamená, že vzdelanie, umenie alebo zábava nefungujú. Práve naopak, žijú možno ešte viac a iba sa presunuli zo štúdií a televízií do obývačiek a na internet.

V reklamnej agentúre TRIAD vždy verili, že ľudská kreativita a technológie sú riešením mnohých problémov a veria, že nám pomôžu aj teraz. Liek na koronavírus nemajú, ale myslia si, že majú liek na problém (síce oveľa menší), ktorým je: čo robiť doma. Radi by Slovákom pomohli zorientovať sa v ponuke toho, čo sa oplatí vidieť.

dnespozeram.live
 

Vznikol tak nekomerčný projekt Dnespozeram.live, ktorého cieľom je upozorniť na to, čo stojí za to sledovať na internete. Napríklad aj čo si pozrieť v markizáckom videoarchíve Markiza Plus.

Projekt Dnespozeram.live pomôže tvorcom, ktorými sú často šikovní jednotlivci bez veľkých marketingových tímov a pomôžu hlavne divákom - deťom, mladým študentom, rodičom aj všetkým ostatným. Dnespozeram.live vám umožní za pár sekúnd nájsť inšpiráciu, čo si pozrieť od slovenských tvorcov na sociálnych sieťach.

Pomôcť môže každý veľmi jednoducho tým, že pridá svojho obľúbeného tvorcu, pretože iba spolu dokážeme stránku naplniť tým najlepším, čo produkuje slovenský internet. Skvelé bude, ak sa Dnespozeram.live dostane do všetkých domácností, každý z nás to môže vyzdieľať so svojimi známymi, ktorí z tejto stránky môžu získať inšpiráciu alebo príjemné odreagovanie, ktoré je v týchto časoch také potrebné.

Aj v TRIADe sú presvedčení, že spolu túto krízu zvládneme. Toto je ich malý príspevok k tomu, aby sa to podarilo.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza