01. 08. 2020 10:00 | nb

Šokujúce priznanie Eda Sheerena. Neuveríte, od čoho všetkého bol závislý

Jeho problémom ani zďaleka nebol len alkohol. Spevák fanúšikov šokoval pravdou.

Ed Sheeran
Ed Sheeran Foto: Instagram/edsheeran

Spevák Ed Sheeran šokoval fanúšikov priznaním, že aj on bojoval so sklonmi k závislostiam. Mierumilovný a skromný spevák si prežil ťažké časy, keď ho prevalcovali neresti a slabá vôľa. Portálu E! priznal, že v určitom období svojej kariéry klesol na úplné dno. Koncertné turné v roku 2015 dokonca označil za „najhlbšie dno, kde sa kedy ocitol".

„Veľmi zle som sa počas X World Tour stravoval, veľa som pil, vôbec som necvičil, celé noci som žúroval a dospával som to cez deň. Naše autobusy parkovali priamo pri koncertných halách, takže som počas dňa spal v autobuse. Zobudil som sa večer, aby som odohral koncert, zasa som prepil noc a šiel sa vyspať do autobusu. Denné svetlo som v tom období vôbec nevidel štyri mesiace," opisuje odvrátenú stranu svojho životného štýlu.

TIP NA ČLÁNOK: Živý Ken sa preoperoval na ženu. Teraz mu takmer odpadáva ďalšia časť tela

Mnohí mu popularitu a koncertovanie po celom svete závidia, no Ed nevedel nájsť rovnováhu a žil naozaj nezdravo. To však vníma až s odstupom času. „Na začiatku je to všetko zábava, jednoducho rokenrol, no potom to začne byť trochu smutné," hovorí.

Sám spevák sa označil za človeka, ktorý má sklony k závislostiam. Útechu našiel v knihe Eltona Johna, s ktorého príbehom sa do určitej miery stotožnil. „Elton robil veľa vecí tak, ako som ich robil ja - napríklad prejedanie sa. V knihe opisuje, ako sa najprv prejedol zmrzliny a potom si ešte dal štyri dezerty, kým sa nepovracal. A tak to bolo aj s pitím alkoholu. Keď som to všetko čítal, povedal som si - áno, toto dobre poznám," priznal Ed a nevyhol sa ani téme tvrdých drog.

TIP NA ČLÁNOK: Barbora Krajčírová sa stala druhýkrát mamou. Tentoraz sa dočkala chlapca

„Či už je to cukor, fast food, kokaín alebo alkohol, mal som pocit, že čím viac si dám, tým to bude lepšie, no opak je pravdou. Navyše, ja som taký, že ak už idem piť, neviem ostať len pri pohári vína, ae dám si rovno dve fľaše. A takto to u mňa funguje so všetkým," priznal.

Práve nadmerné pitie alkoholu u speváka spôsobilo aj naberanie na váhe. „Keď som veľa vypil, na druhý deň som si vždy objednal dvojnásobné množstvo jedla. Začal som, samozrejme, rýchlo priberať, potom som neznášal to, ako vyzerám a bol som preto dosť depresívny," povedal Ed, pre ktorého je najväčšou výzvou nájsť v živote balans.

Napriek tomu sa mu darí nielen v kariére, ale aj vo veciach lásky. Oženil sa s dlhoročnou láskou Cherry Seaborn, ktorá má na neho dobrý vplyv. „Zdravo sa stravuje, veľa cvičí, beháva a ja som začal behať s ňou. A tiež veľa nepije, takže vďaka nej som veci zmenil k lepšiemu," dodal.

Kedysi: Ed Sheeran s "ploskačkou" a Brunom Marsom:

Zdroj: Instagram/edsheeran

TIP NA ČLÁNOK: Ivana Gáborík sa dva mesiace po pôrode ukázala v bikinách. Wau!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza