19. 01. 2021 09:00 | tvnoviny.sk

Celkom iná Dominika. Takto si v prvej línii „odpykáva“ trest za protekčnú vakcínu

Bývalá tenistka na bratislavských Kramároch zapisuje ľudí, ktorí sa prišli dať otestovať.

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková Foto: TV Markíza

Dominika Cibulková od dnešného rána pomáha ako dobrovoľníčka v rámci testovania na mobilnom odberovom mieste v bratislavskom Národnom ústave detských chorôb. Ministerstvo zdravotníctva prijalo jej pomoc, ktorú ponúkla po verejnej kritike, pretože sa dala prednostne s manželom očkovať proti koronavírusu.

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková Foto: TV Markíza
 

Bývalá tenistka robí administratívnu činnosť, zapisuje ľudí, ktorí sa prišli dať otestovať. Jej manžel, ktorý sa tiež dostal prednostne k očkovacej látke, neprišiel. Je doma s ich malým synom.

 

Dominika sa ešte raz ospravedlnila ľuďom, že sa nechala neoprávnene zaočkovať proti covidu-19. Je pripravená pomôcť aj iné dni. „Určite by som rada podala pomocnú ruku aj iné dni, mojou prioritou je teraz aj môj syn, ktorého ešte stále dojčím,“ povedala Dominika.

Dominika Navara Cibulková (vpravo) v ochrannom obleku pomáha počas testovania na ochorenie COVID-19.
Dominika Navara Cibulková (vpravo) v ochrannom obleku pomáha počas testovania na ochorenie COVID-19. Foto: TASR/Jaroslav Novák
 

Dominika prezradila, že po zaočkovaní nemala žiadne vedľajšie účinky ani problémy. Dva dni citíla iba slabú bolesť po vpichu na ruke, tak ako to býva pri bežnom očkovaní. Druhú dávku vakcíny by mala dostať do troch týždňov.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza