17. 04. 2015 14:40 | BRATISLAVA/redakcia šoubizu

Slovenská speváčka si trúfla na Grammy. Čo na to hovoríte?

Prespievala famóznu pieseň od Sama Smitha, Stay with me.

lina.jpg
lina.jpg

Tí, čo ste sledovali tohtoročné odovzdávanie cien Grammy, ste si určite všimli, že im kraľoval pomerne neokukaný nováčik na svetovej scéne, Sam Smith. Ten sa v hudobnej brandži pohybuje pomerne krátku dobu, no svojím albumom a špeciálne skladbou Stay with me, si vyslúžil nielen záujem fanúšikov, ale i hudobných kritikov. A práve na túto pieseň si trúfla slovenská speváčka Lina Mayer.

Speváčka Lina Mayer.
Speváčka Lina Mayer.
 

Lina Mayer, slovenská speváčka, vlastným menom Karolína Majerníková si mnohí pamätajú ešte zo súťaže Československá Superstar, kde sa prebojovala tesne pred brány finále. Neskôr spievala tanečníkom a celebritám v tanečnej šou Let´s dance, či tancovala v českej verzii tejto šou Stardance po boku herca Sašu Rašilova.

Speváčka Lina Mayer.
Speváčka Lina Mayer.
 

Vytvorila si umelecký pseudonym Lina Mayer, čo je skratka jej mena a v roku 2012 na seba upútala pozornosť debutovým singlom Dream. V súčasnosti speváčka pripravuje ďalší zo svojich singlov. Minulý rok naspievala titulnú pieseň k českému filmu Pojedeme k moři. Zatiaľ si však môžete vypočuť hit Stay with me v jej podaní.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz