15. 06. 2015 10:15 | BRATISLAVA/ nt

Nádherné oči a sexy telo. Fešák z nového seriálu vás dostane!

Sama Heughana si môžete vychutnať v seriáli Cudzinka už onedlho na Doma.

Sam Heughan
Sam Heughan Foto: Outlander
Sam Heughan
Sam Heughan
Sam Heughan

Už o pár dní vám letné večery na obrazovkách televízie Doma spríjemní seriál z prostredia nádherného Škótska. Cudzinka (Outlander) je nakrútená podľa rovnomennej knižnej série americkej spisovateľky Diany Gabaldon.

Ide o príbeh vydatej armádnej zdravotnej sestry Claire Randall (Caitriona Balfe) pochádzajúcej z roku 1945, ktorá sa záhadne dostane späť v čase do roku 1743 do neznámeho sveta plného nebezpečenstiev. 

 

V novom svete ju okolnosti drsného sveta prinútia vydať sa za mladého škótskeho bojovníka Jamieho Frasera, do ktorého sa zamiluje. Toho stvárnil Sam Heughan.

Tridsaťpäťročný škótsky herec pochádza z New Galloway v Dumfries a Galloway. Študoval na Kráľovskej škótskej akadémii hudby a umenia v Glasgowe. V roku 2009 si zahral Scotta Nielsona, priateľa zdravotnej sestry Cherry Malone a drogového dílera v soap opere Doktori. V roku 2011 stvárnil princa Ashtona v snímke A Princess for Christmas z dielne Hallmark Channel. 

Sam Heughan ako škótsky bojovník Jamie.
Sam Heughan ako škótsky bojovník Jamie.
 

V rokoch 2011 a 2012 si zahral Batmana v živej šou Batman Live. Najväčšia sláva ale prišla práve s úlohou Jamieho Frasera v seriáli Cudzinka. Samotná autorka bestselleru o ňom povedala: "Och, môj Bože! Tento muž je Škótom až do kosti a Jamiem Fraserom až v srdci. Potom, čo som uvidela Sama nielen hrať Jamieho, ale akoby sa ním skutočne stal, som bola produkcii nesmierne vďačná, že venovala takú starostlivú pozornosť výberu obsadenia, aby postave dodala dušu."

Nezabudnite, seriál Cudzinka môžete sledovať od 30. júna každý utorok, stredu a štvrtok o 21.30 na obrazovkách televízie Doma. Titulná pieseň z dielne Beara McCrearyho dostala ľudí po celom svete.

VIAC Z Šoubiz