30. 11. 2015 06:54 | BRATISLAVA/The Telegraph

Sinead O'Connor sa pokúsila spáchať samovraždu

Polícia ju našla v hotelovej izbe. Speváčka zverejnila odkaz na sociálnej sieti.

 Sinead O'Connor
Sinead O'Connor Foto: TASR
Írska speváčka Sinead O'Connor sa pokúsila spáchať samovraždu. Krátko predtým, ako sa predávkovala liekmi, napísala na Facebook samovražedný odkaz. Polícia ju našla v hotelovej izbe a odovzdala do starostlivosti lekárov.

Írska polícia potvrdila, že speváčku objavili v hotelovej izbe, kde sa Sinead ubytovala pod cudzím menom. Nasmerovala ich tam správa na Facebooku, ktorú svetová hviezda napísala chvíľu predtým.

"Predávkovala som sa. Neexistuje žiadny iný spôsob, ako získať rešpekt!" Záchranári podľa denníka The Telegraph uviedli, že je hviezda pod dohľadom lekárov.

Speváčka známa hitom z roku 1990 "Nothing Compares 2 U" a matka štyroch detí podstúpila v auguste hysterektómiu. Od tej doby sa liečila s depresiami. "Plakala som týždne. Posledné dve noci boli na mňa príliš," dodala speváčka v odkaze.

Írska speváčka Sinead O'Connor spáchala samovraždu.
Írska speváčka Sinead O'Connor spáchala samovraždu. Foto: Twitter
 


Írska popová hviezda už v minulosti otvorene hovorila o svojich psychických problémoch. Trpí bipolárnou poruchou a maniodepresívnymi stavmi. Už kvôli tomu bola niekoľkokrát hospitalizovaná.

Správa na Facebooku preto medzi fanúšikmi vyvolala veľké pozdvihnutie. Behom hodiny jej napísali 1000 povzbudzujúcich odkazov, zatiaľ čo iní kontaktovali írsku políciu, aby speváčku našli. Tým sa to nakoniec podarilo a štyridsaťosemročnú ženu našli a odovzdali do starostlivosti lekárov.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz