21. 12. 2015 09:42 | USA/ nt

The Rock ukázal dcérku. Dostala prekrásne meno

Herec bol pri pôrode a hneď si dcérku vzal do náručia.

dwayne.jpg
dwayne.jpg Foto: Facebook

Americký akčný herec a bývalý wrestlingový zápasník Dwayne Johnson, známy aj ako The Rock, sa stal pred pár dňami dvojnásobným otcom. Aj s druhou partnerkou má dcérku. Lauren Hashian mu porodila dievčatko, ktoré dostalo meno Jasmine. S bývalou manželkou Dany Garcia má 14-ročnú dcéru Simone Alexandru.

Hoci sa The Rock, ktorý je jedna hora svalov, zdá byť poriadnym drsňákom, aj on má svoje city. Po narodení druhej dcérky sa mu doslova roztopilo srdce. Na sociálnej sieti zverejnil prvú fotografiu s rozkošným potomkom. Jasmine napísal dojímavý odkaz a poďakoval fanúšikom za priazeň a blahoželania.

Herec bol pri pôrode a hneď si dcérku vzal do náručia. Spinkala mu na nahej hrudi, aby pocítila ľudské teplo priamo od otca.

"Moje Vianoce prišli predčasne! Pár minút potom, ako sa narodila, ležala na otcovej hrudi. A zrazu pre mňa vďačnosť nabrala úplne nový význam. Ďakujem vám všetkým za krásne blahoželania a priania. Keď som držal svoju Jasmine v náručí, poprosil som vesmír o jednu vec. Aby som bol lepším mužom, akým som bol včera. Aby som mohol dokázať, že budem skvelým otcom," napísal Dwayne.


Christmas came early! Within minutes of being born she was laying on daddy's chest. And being a grateful man takes on a...

Zveřejnil(a) Dwayne The Rock Johnson dne 20. prosinec 2015

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz