05. 01. 2016 12:20 | USA/ nt

To sa tak často nevidí. Victoria Beckham vytrčila zadok v bikinách

Victoria sa aj po štyroch pôrodoch môže pochváliť štíhlou postavičkou.

victoria.jpg
victoria.jpg Foto: Instagram

Beckhamovci sú všeobecne obľúbená rodinka. Ich príspevky na sociálnych sieťach sledujú milióny ľudí. A tak im neunikla ani najnovšia fotka na konte Davida Beckhama, ktorá potešila viac ako 17,9 milióna fanúšikov.

Bývalý futbalista sa pochválil snímkou svojej manželky Victorie s dcérkou Harper na pláži pri západe slnka. Victoria sa opäť ukázala v netradičnej polohe. Ako módna ikona a uznávaná návrhárka si prísne stráži imidž chladnej podnikateľky.

V súkromí je to však milujúca matka, ktorá sa dokonca aj usmieva, hoci sa to niektorým nezdá. Prekvapením je, že sa nechala zachytiť v bikinách. To sa veru často nevidí.

Victoria sa aj po štyroch pôrodoch môže pochváliť štíhlou postavičkou. Ktorá by sa však nepochválila, keby zjedla tak málo ako ona? Takých päť kíl navyše by módnej ikone vôbec neuškodilo.

Na dovolenke s rodičmi nechýbali ani starší synovia Brooklyn (16), Romeo (13) a Cruz (10). Brooklyn sa na Instagrame pochválil aj snímkou s mladšou sestrou Harper, ako sa držia za ruky a prechádzajú sa po pláži.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz