13. 01. 2016 11:15 | BEVERLY HILLS/DailyMail, zv

Nádherná Selena Gomez. V kožených šatách predviedla ukážkovú postavu

Celebrity sa stretli na červenom koberci, aby podporili dobrú vec.

The(4).jpg
The(4).jpg Foto: AP
profimedia-0271198094.jpg
Nicole Kidman
Mariah Carey

Svetové celebrity sa v utorok večer stretli na červenom koberci, aby podporili dobrú vec. V Beverly Hill sa konal 6. ročník Unicef Ballu, ktorý ovládla 40-ročná futbalová hviezda David Beckham. Otec štyroch detí si počas galavečera prebral špeciálnu špeciálnu cenu Leadership Award za jeho dlhoročnú humanitárnu činnosť. David prostredníctovm siedmich nadácii pomáha deťom v núdzi na celom svete.

Futbalista vyzeral v čiernom smokingu naozaj okúzľujúco. „Som poctený, že som mohol prebrať túto špeciálnu cenu. Už teraz sa teším, ako budem naďalej robiť všetko preto, aby sme pomohli čo najviac deťom na celom svete," vyjadril sa David Beckham pri preberaní ceny.

David Beckham.
David Beckham. Foto: Profimedia.sk
 

Na Unicef Balle bola neprehliadnuteľnou aj Selena Gomez, ktorá si obliekla dlhé červené kožené šaty. Speváčka predviedla ukážkovú postavu a vyzerala úžasne. Okrem nej sa charitatívneho večera zúčastnili Mariah Carey, Nicole Kidman či Heidi Klum. Ony a mnohé iné hviezdy pomohli vyzbierať pre dobročinné účely 2 500 000 dolárov (2 307 124 eur), píše denník DailyMail.

Globálnym partnerom humanitárnej organizácie Unicef sa stal módny dom Louis Vuitton, ktorý vytvoril kampaň na pomoc deťom, ktoré zasiahli konflikty, choroby či prírodné katastrofy. Do kampane zapojili mnohé celebrity.

Selena Gomez.
Selena Gomez. Foto: AP
 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz