04. 02. 2016 09:18 , článok bol aktualizovaný 04. 02. 2016 16:23 | LAS VEGAS/ nt

Celine Dion sa rozplakala počas príhovoru: René, veľmi ťa milujem!

Speváčka prvýkrát prehovorila po manželovej smrti.

profimedia-0273104776.jpg
profimedia-0273104776.jpg Foto: Profimedia.sk

Kanadská spevácka diva Céline Dion pred dvomi týždňami pochovala manžela Reného Angélila a aj staršieho brata Daniela. Oboch jej na druhý svet vzala rakovina, dokonca toho istého typu. René bojoval so zákernou chorobou od 90-tych rokov. Rakovina sa mu neustále vracala. Speváčka stála pri manželovi do poslednej chvíle.

Photo: Gérard Schachmes

Zveřejnil(a) Celine Dion dne 3. únor 2016

Hoci viacerí očakávali, že Céline počas poslednej rozlúčky manželovi zaspieva, pochopili, keď tak smútiaca hviezda so zlomeným srdcom neurobila. Dokonca počas zádušnej omše ani neprehovorila, smútočný príhovor mali Reného deti z prvého manželstva a aj jeho syn René-Charles (15), ktorého má so Celine.

profimedia-0271377535.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Pred týždňom zverejnila na sociálnej sieti oficiálne a dojímavé poďakovanie všetkým ľuďom, ktorí pri nej v tomto ťažkom období stoja. Teraz prekvapila. Nielen dojímavou fotografiou, jednou z posledných, ktorú s manželom má, ale aj ďalším oznámením.

V noci zo stredy na štvrtok sa v Caesars Palace v Las Vegas uskutočnilo podujatie na oslavu Reného života. Budú o ňom hovoriť ľudia, ktorí boli svedkom jeho činov a práce. Fanúšikovia tiež mohli posielať svoje kondolencie na stránke www.legacy.com/reneangelil a podujatie mohli sledovať naživo prostredníctvom stránky www.reneangelilcelebrationlife.com.

Počas podujatia prehovorilo mnoho Reného kamarátov, známych a tiež ľudia, ktorí s ním roky spolupracovali. Spomínali na vtipné príhody, na jeho láskavosť. Najdojímavejšie však boli práve slová Celine Dion, ktorej príhovor trval vyše 20 minút. Celý prenos z podujatia nájdete TU!

Prezradila viaceré veci z ich súkromia. O svojom zosnulom manželovi hovorila nádherne. Ku koncu príhovoru neudržala slzy a povedala: "René, ľúbim ťa. Tak veľmi. Ďakujem!"


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz