13. 02. 2016 19:45 | BRATISLAVA/al

Slávne žiadosti o ruku. Môže to prísť aj napríklad po nakrútení videoklipu

Medzi jednu z najkrajších chvíľ v partnerskom živote určite patrí žiadosť o ruku.

index.jpg
index.jpg

Romantické pokľaknutie, požiadanie v oblakoch alebo pod vodou. Ľudia vymýšľajú čokoľvek, len aby to bolo originálne a jedinečné. Práve to bolo jedno z kritérií vyhlasovania Nevesty roka. My sme sa pýtali aj našich známych tvárí, aké to bolo u nich.

 

Vezmeš si ma? To je otázka, ktorú chce počuť väčšina žien vo vzťahu s milovaným mužom. Keď to príde je to krásne, romantické a často nezabudnuteľné. Môže to prísť aj napríklad po nakrútení videoklipu.

Nie každý muž, je ale odvážny na vymýšľanie špeciálnych žiadostí. Niekedy to môže skončiť úplne klasicky a aj napriek tomu, to má svoje čaro. Žiadna veľká romantika nečakala ani na speváčku Janais. Dlhé mesiace bola preč a keď sa vrátila, jej terajší manžel si povedal, že je skrátka na to čas.

O titul nevesta roka sa uchádzalo desať dám. Všetky odprezentovali aj svoje príbehy o tom, ako ich vyvolený pokľakol. Druhý finálový ročník súťaže Nevesta roka 2015 sa uskutočnil 12. februára 2016 v rámci Svadobného veľtrhu v Inchebe.

Desať finalistiek zabojovalo o hlavné tituly Nevesta roka 2015 a TIP Nevesta roka 2015, a taktiež o hlavné ceny v súťaži ako romantické pobyty, spotrebiče do domácnosti či hodnotné kozmetické a darčekové balíčky a ďalšie ceny.

Súťaž bola oficiálne vyhlásená na Valentína 2015 na Svadobnom veľtrhu v Inchebe. Všetky v tom roku vydaté dámy sa do súťaže mohli prihlasovať cez portál womanman.sk. Do druhého ročníka súťaže Nevesta roka sa prihlásilo vyše 100 neviest! V programe vystúpila známa šansónová speváčka Janais.

Finálová desiatka

Erika Hlavnová
Zuzana Badurová
Veronika Radič
Iveta Dorčáková
Lenka Šlepecká
Nikol Rišianová
Zuzana Mauerová
Renáta Licher
Zuzana Spodniaková
Martina Mihálová

Víťazky

Nevesta roka: Zuzana Badurová

Tip Nevesta: Erika Hlavnová

Sympatia Nevesta: Lenka Šlepecká

Najfotogenickejšia Nevesta: Zuzana Spodniaková

 


VIAC Z Šoubiz