24. 04. 2016 07:54 | BRATISLAVA/jt

Juan zo Skrytej vášne zamilovaný až po uši: Táto žena si získala jeho srdce!

Kubánsky krásavec Mario Cimarro plánuje svadbu s o 20 rokov mladšou modelkou! (foto v článku)

Mario Cimarro (foto: Instagram Mario Cimarro)
Mario Cimarro (foto: Instagram Mario Cimarro) Foto: Instagram Mario Cimarro

Konečne zamilovaný! Hoci má kubánsky herec Mario Cimarro, alias nezabudnuteľný Juan z megaúspešnej Skrytej vášne, či námorný kapitán Víctor Manuel z Mora lásky, celé roky povesť poriadneho búrliváka, tejto žene sa ho podarilo skrotiť a mení sa pri nej na krotkého baránka! Keď dlhovlasý sympaťák na Vianoce zverejnil na sociálnej sieti fotografiu po boku dievčiny, ktorá mu dáva pusu na líce, nikto ani len netušil, že práve táto kráska si získala jeho srdce. Teraz je už ale všetko jasné a jej identita odhalená!

Štyridsaťštyriročný herec síce o svojom súkromí hovorí nerád, no tentoraz spravil výnimku. Jeho vyvolenou je mladučká, iba 23-ročná modelka z Litvy Deimante Andriuškaite, s ktorou randí už vyše rok a pol, a dokonca s ňou plánuje svadbu! „Domov je tam, kde je srdce. A moje srdce patrí Deimante. Milujem túto ženu! Je nielen krásna, ale aj inteligentná, pretože študuje biotechnológiu,“ nešetril Mario chválami na svoju lásku pre litovský časopis Žmonės.

Mario s novou priateľkou Deimante.
Mario s novou priateľkou Deimante. Foto: Žmonės (reprofoto)
 

Dvojica žije striedavo v Miami a v Mexiku, no kráska sa často vracia aj do rodného Kaunasu, hlavne kvôli spomínanému štúdiu biotechnológie na tamojšej univerzite. Na jednej z módnych prehliadok si dokonca zapózovala po Mariovom boku v svadobných šatách.

Hrdličky už stihli spolu navštíviť mesto zamilovaných Rím, ale napríklad aj Londýn. Svalnatý herec už raz ženatý bol s herečkou Nataliou Streignard (María Teresa z La Tormenty). Pár sa rozviedol v roku 2006. Neskôr Mario tvoril dlhý čas pár aj s herečkou Vanessou Villela, s ktorou účinkoval v známej telenovele Túžba tela.

Prečítajte si aj:
* Maksut a Celal z Kúska zo mňa, ako ich nepoznáte... A môže za to Kahraman!
* Krásavec z Roztomilých mŕch ako ho Boh stvoril! (foto v článku)
* Seriálová Sila chystá veľký návrat!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz