19. 05. 2016 10:28 | BRATISLAVA/TVNOVINY.sk

Daniel Craig si už agenta 007 nezahrá. Nahradí ho iný fešák

Rolu sexy a odvážneho agenta ale zavesil na klinec.

Na snímke britský herec Daniel Craig pózuje fotografom počas príchodu na svetovú premiéru najnovšieho filmu o Jamesovi Bondovi.
Na snímke britský herec Daniel Craig pózuje fotografom počas príchodu na svetovú premiéru najnovšieho filmu o Jamesovi Bondovi. Foto: TASR

Daniel Craig si už agenta 007 nezahrá. Britský herec potvrdil, že v novej bondovke ho neuvidíme. Rozhodol sa tak napriek tomu, že bol najlepšie plateným hercom, ktorý kedy hral Jamesa Bonda.

Daniel Craig
Daniel Craig Foto: TASR
 

Filmová spoločnosť si myslela, že herca ešte presvedčí, keď mu ponúkne zaujímavú finančnú odmenu. Rolu sexy a odvážneho agenta ale zavesil na klinec. Navyše na posledný Craigov výkon vo filme neboli veľmi dobré ohlasy. Mnohí označili za problém to, že si herec myslí, že je lepší ako samotný James Bond. Unavený po náročných nakrúcaniach, pri ktorých sa dokonca zranil a musel podstúpiť operáciu kolena, sa rozhodol pre oddych. Mal by účinkovať v novom seriáli a ďalší veľkofilm by časovo nezvládol.

Favorit č.1

Už dávnejšie sa v kuloároch spomína, že Daniela Craiga by mohol nahradiť tento fešák, herec Tom Hiddleston. Čo na neho poviete?

Tom Hiddleston
Tom Hiddleston Foto: TASR
 


VIAC Z Šoubiz