30. 05. 2016 15:55 | BRATILSAVA/PR Článok

Šou Máša a medveď na ľade je späť. Vstupenky už v predaji!

Neviete čím obdariť svoje ratolesti na blížiaci sa Deň detí? Máme pre vás skvelý tip.

Máša a medveď na ľade
Máša a medveď na ľade
Máša a medveď na ľade
Máša a medveď na ľade
Máša a medveď na ľade
Na slovenské zimné štadióny sa vracia očarujúca rodinná šou Máša a medveď na ľade! To je prekvapenie, ktoré bude stáť za to!

Pre obrovský záujem pridáva producent šou ďalšie predstavenia v Bratislave a Košiciach. Príďte si vychutnať veselé príhody Máši a medveďa v čarovnej predvianočnej atmosfére. V košickej Steel Aréne 4. decembra a na bratislavskom štadióne Ondreja Nepelu 10. decembra. Vstupenky sú dostupné v sieti predpredaj.sk.


Čakajú vás všetky známe rozprávkové postavičky, ktoré deti okamžite spoznajú. Okrem Máši a medveďa sa môžete tešiť na medvedicu, medveďa Svalovca, pandu, tučniaka, veveričky, ježkov a samozrejme hladných vlkov, ktorí prídu, ako inak, na svojej starej sanitke. Pridajte sa k viac ako 50 tisíckam spokojných fanúšikov, ktorí šou v uplynulom roku navštívili.

Máša a medveď na ľade
Máša a medveď na ľade
 

Máša a medveď na ľade
Máša a medveď na ľade
 

Máša a medveď na ľade je prvou ľadovou šou v slovenskej produkcii, ale to nie je všetko, čím sa môže pýšiť. Aj vďaka spolupráci s tými najlepšími umelcami, medzi ktorých patria napríklad Ondřej Soukup, Valeria Schulczová či Laco Cmorej, šou svojou kvalitou a prevedením zaujala zahraničné agentúry. Ešte pred česko-slovenským turné v tomto roku si ľadovú šou na motívy milovanej ruskej rozprávky užijú aj fanúšikovia v Záhrebe. Zástupcovia produkčnej spoločnosti Comunique, ktorá celú šou vytvorila, rokujú tiež o predstaveniach v Poľsku, Slovinsku, Srbsku a taktiež v pobaltských krajinách.

Pred samotnými predstaveniami v Košiciach a Bratislave budete mať príležitosť stretnúť Mášu a medveďa aj na niekoľkých miestach na Slovensku, vrátane DOD v televízii Markíza. Pozdraviť svojich obľúbených hrdinov budete môcť tiež na iných podujatiach, napríklad na Balónovej fieste v Košiciach, na Detskom festivale v Nitre, či na populárnych Medvedích dňoch na Hrebienku.

Viac informácií o ľadovej šou, fotky a videá nájdete na oficiálnej stránke Masamedved a na facebookovej stránke spoločnosti Comunique.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz