08. 06. 2016 11:24 | USA/ nt

Oblá modelka je krásna, ale zarezané plavky a kilá navyše nejdú dokopy

Modelka je na svoje kilá navyše hrdá a sama prezentuje názor, že každá žena je krásna taká, aká je.

profimedia-0289201382.jpg
profimedia-0289201382.jpg Foto: Profimedia.sk

Dvadsaťosemročná plus-size modelka Ashley Graham je na vrchole slávy. Už pár rokmi patrila medzi najpopulárnejšie oblé modelky, ale dnes sa jej darí ešte viac. Vďačí za to aj foteniu pre špeciálne bikinové číslo magazínu Sports Illustrated, kde sa objavila ako historicky prvá žena s kilami navyše.

profimedia-0289201387.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Za sebou má aj ďalší úspech. Mnohí speváci si do svojich videoklipov vyberajú krásne štíhle modelky. Ako prvý sa však rozhodol práve pre Ashley Joe Jonas. Modelka si tak zahrala v klipe k singlu Toothbrush.

Ashley sa môže pochváliť nádhernou tváričkou a aj milovníci kriviek si prídu na svoje. Modelka je na svoje kilá navyše hrdá a sama prezentuje názor, že každá žena je krásna taká, aká je. Má samozrejme pravdu, ale už aj na jej snímkach je jasne vidieť, že retuš neobchádza ani plus-size dievčatá.

profimedia-0289201047.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Američanka fotila v Los Angeles najnovšiu kolekciu plaviek. Ako je vidieť na záberoch zo zákulisia fotenia, tie mala v intímnych partiách zarezané až príliš. Zbytočne jej vytlačili kožu a pôsobila tak objemnejšie ako v skutočnosti je. Veď si pozrite rozdiel medzi fotkou bez retuše a po úprave.


VIAC Z Šoubiz