13. 06. 2016 17:02 | USA/ nt

Patrick Swayze prežíval týždne pred smrťou peklo. Mohla za to jeho manželka!

Dlhoročný kamarát prehovoril o hercovom hroznom živote s manželkou.

Patrick Swayze
Patrick Swayze Foto: Profimedia.sk

Portál RadarOnline.com zverejnil šokujúce informácie, ktoré určite zmenia pohľad verejnosti na manželstvo zosnulého herca Patricka Swayzeho a Lisy Niemi. Dvojica bola spolu 34 rokov a ich vzťah pôsobil navonok priam rozprávkovo.

Blízky zdroj však tvrdí, že všetko bolo inak a hviezda snímky Hriešny tanec mala prežívať hotové peklo. Zhoršilo sa to najmä v období, keď Swayzemu diagnostikovali rakovinu pankreasu.

Posledné mesiace pred smrťou, kedy herec schudol 40 kíl a bol taký slabý, že sa nedokázal o seba postarať sám, ho jeho manželka Lisa mala držať ako väzňa vo vlastnom dome. Zakazovala mu rodinné návštevy. Nemohla za ním prísť ani jeho vlastná matka.

Patrickov stav sa vraj rapídne zhoršil aj pre zlomené srdce. Jeho manželka ho mala podvádzať nielen s mužmi, ale aj ženami. "Miloval ju celým svojím srdcom. Bol to však vzťah plný nielen lásky, ale aj nenávisti," hovorí dlhoročný kamarát.

Herec pár týždňov pred smrťou
Herec pár týždňov pred smrťou Foto: Profimedia.sk
 

"Bila ho a koľkokrát po ich hádkach ostali zničené hotelové izby, autá, ale aj ich dom. Bila ho aj keď bol chorý. Bol bezbranný, ale ani keby bol zdravý, nikdy by na ňu nepoložil ruku," opísal blízky zdroj.

Lisa mala svojho manžela zanedbávať práve vtedy, keď bol mimo mesta hercov brat Don Swayze (57). "Bola preč niekoľko hodín a keby v tej chvíli prišiel Donnie za bratom, našiel by ho ležať vo vlastných výkaloch a moči," šokuje dlhoročný kamarát.

Podľa neho bola Lisa monštrum posadnuté kontrolou a pod palcom mala každý aspekt hercovho života. Či už to, akú úlohu vezme a tiež jeho financie.

O Lisiných aférach vedeli blízki priatelia aj rodina. Hercova blízka kamarátka Charlotte Stevens povedala portálu RadarOnline.com, že ho niekoľkrát povzbudzovala, aby sa s manželkou rozviedol.

S manželkou Lisou. Ich manželstvo pôsobilo ideálne.
S manželkou Lisou. Ich manželstvo pôsobilo ideálne. Foto: Profimedia.sk
 

Podľa Joan Leighton, ktorá založila hercovu fanúšikovskú základňu pod názvom Perfectly Patrick, sa herec nechcel rozviesť aj preto, že to sľúbil svojej mame Patsy. Tá mala strach, že ak požiada o rozvod, Lisa povie o rodinných tajomstvách médiám, čo by zničilo jeho kariéru. Joan tiež potvrdila to, že dva mesiace pred hercovou smrťou jeho manželka zakázala všetkým priateľom a rodine, aby ho navštevovali.

Zákaz sa týkal aj Patrickovej mamy Patsy. Tú po jeho smrti vyhnala z domu, ktorý jej herec kúpil. Krátko na to Patsy zomrela. Mala 86 rokov.

Zaujímavým faktom je aj to, že počas posledných dvoch mesiacov života plného pekla, zmenil herec poslednú vôľu. Všetok majetok prepísal na manželku Lisu a jeho rodine nezanechal vôbec nič.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz