15. 06. 2016 06:00 | USA/ nt

Swayzeho mala týrať manželka. Toto sú jej slová na obranu?!

Deň po týchto vyhláseniach sa Lisa ozvala médiám prostredníctvom svojho hovorcu.

profimedia-0091829389.jpg
profimedia-0091829389.jpg Foto: Profimedia.sk
Portál RadarOnline.com priniesol výpoveď dlhoročného kamaráta zosnulého herca Patricka Swayzeho. Ten tvrdí, že jeho manželka Lisa Niemi ho mala fyzicky týrať a to aj v čase, kedy mal rakovinu. 

Lisa Niemi bola Patrickovou bývalou tanečnou partnerkou a ich pracovný vzťah prerástol do lásky. Dvojica sa zoznámila, keď mali obaja 15 rokov. Pár tvorili 34 rokov a ich manželstvo všetci pokladali za jedno z najsilnejších a najideálnejších.

Čo všetko mala Patrickova manželka vystrájať, nájdete v článku - Patrick Swayze prežíval týždne pred smrťou peklo. Mohla za to jeho manželka!

Deň po týchto vyhláseniach sa Lisa ozvala médiám prostredníctvom svojho hovorcu. "Nič z toho nie je pravda," povedal pre Gossip Cop. Lisa tiež tvrdí, že o ľuďoch, ktorí prehovorili pre portál RadarOnline a tvrdia, že boli Patrickovi dlhoroční priatelia, nič nevie.

Manželia spolu nemali deti. Vzali sa v roku 1975 a už v roku 1985 sa z Patricka stala obrovská hviezda práve vďaka snímke Hriešny tanec. Swayzemu diagnostikovali rakovinu v roku 2008, do hviezdneho neba odišiel v septembri 2009.

Štyri roky po smrti manžela Lisa oznámila, že je zasnúbená. Vydala sa za obchodníka so šperkami Alberta DePrisco.

Pozrite si vystúpenie Patricka s manželkou počas odovzdávania cien World Music Awards z roku 1994:
Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz