16. 06. 2016 12:30 | USA/ nt

Taylor sa veru nezdá. Dva týždne od rozchodu vášnivé bozky s novým fešákom

Dvojicu prichytili v objatí na pláži neďaleko speváčkinho domu.

profimedia-0284055675.jpg
profimedia-0284055675.jpg Foto: Profimedia.sk

Americká speváčka Taylor Swift ukončila vzťah s Calvinom Harrisom len pred dvomi týždňami. Kým ona sa k rozchodu nevyjadrila, najlepšie zarábajúci DJ sveta zverejnil na sociálnej sieti stanovisko, v ktorom tvrdil, že sa rozišli v dobrom a sú stále priatelia. Vraj nebol nikto z nich neverný. Ukázalo sa ale, že bol. Bola to práve Taylor Swift, ktorá sa zamilovala do iného muža.

Denník The Sun získal exkluzívne fotografie speváčka a britského herca Toma Hiddlestona. S 35-ročnou hviezdou snímky Thor sa prechádzali ruka v ruke po Rhode Islande, bozkávali sa, objímali sa a fotili sa spolu. Neďaleko pláže má speváčka vilu, kam potom spolu odišli.

Taylor a Tom sa stretli v New Yorku na Met Gala, kde ich usadili k jednému stolu. Internetom potom kolovali videá, ako spolu dvojica tancovala. A vtedy sa mal herec do speváčky zahľadieť a odvtedy jej nedal pokoj. Písal jej, posielal kvetiny. Deň po tomto galavečeri ju v rozhovore opísal ako úžasnú ženu.

Na speváčkinu adresu sa spustila vlna kritiky. Mnohí tvrdia, že voči Calvinovi neprejavila ani trošku úcty, keď sa len dva týždne po rozchode takto prezentuje na verejnosti s novým mužom. DJ si po uverejnení týchto fotografií okamžite vymazal status, v ktorom písal o ich rozchode. Zmazal všetky spoločné fotky a tiež ju prestal sledovať na sociálnych sieťach.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz