21. 06. 2016 09:26 | KALIFORNIA/ nt

Kesha po bulímii poriadne pribrala. Lepšie, akoby mala byť chorá

Speváčka kedysi bojovala s poruchou príjmu potravy.

kesha.jpg
kesha.jpg Foto: Profimedia.sk

Americká speváčka Kesha sa na hudobnej scéne presadila pred pár rokmi. Priniesla niečo nové a bláznivé a sama sa tak prezentovala. Na konte mala niekoľko škandálov vrátane uniknutých erotických fotiek s priateľom či pitia vlastného moču, ktoré zachytila na video.

profimedia-0291849434.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Potom sa však odmlčala. Dôvodom bolo liečenie na klinike pre poruchu príjmu potravy. Neskôr uzreli svetlo sveta šokujúce informácie. Speváčka odmietla ďalej spolupracovať s vydavateľstvom Sony, pretože mala vážny konflikt s jedným z producentov. Ten ju mal podľa jej tvrdení znásilniť. Spoločnosť ju zažalovala a Kesha bránila svoju česť na súde. Podporili ju mnohé celebrity a kolegyňa Taylor Swift jej ponúkla aj finančnú pomoc.

profimedia-0291849415.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Kesha si svojím najnovším postojom získala mnoho fanúšikov najmä nežného pohlavia. V súčasnosti tvrdí, že je spokojná sama so sebou a je oveľa silnejšia ako kedysi.

profimedia-0291849653.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Speváčka momentálne oddychune s priateľom Bradom Ashenfelterom na juhu Kalifornie v L´Horizon rezorte, kde ich zachytili paparazzi. Dvadsaťdeväťročná hviezda mala na sebe čierne bikiny a predviedla kilá navyše. Stále je to však lepšie, akoby sa mala trápiť pre svoju postavu a byť chorá.


VIAC Z Šoubiz