25. 06. 2016 18:00 | BRATISLAVA/ Kamil Konkoľ

Moderátorom dobrodružnej šou Ostrov bude slovenský herec Marián Mitaš

Prvé informácie o nakrúcaní a fotografie z exotiky jedine u nás.

Marián Mitaš
Marián Mitaš

Slovenský sexsymbol Marián Mitaš, ktorého diváčky poznajú zo seriálu Búrlivé víno, sa vracia na televízne obrazovky ako moderátor novej dobrodružnej šou Ostrov. Obľúbený herec strávil posledných niekoľko týždňov v exotike na Filipínach. Zaujímalo nás, aký dojem naňho táto krajina urobila a ako prebiehalo nakrúcanie.

Marián Mitaš, Ostrov
Foto: Markíza
 

"Najviac skloňované slovo v súvislosti s Filipínami hneď po príchode bolo raj. Len ťažko opísateľná krása prírodu národneho parku a pravidelné cesty loďou na a z nakrúcania dávali od začiatku pocit niečoho výnimočného," povedal nám Majo.

Marián Mitaš
Foto: Markíza
 

"Ten pocit prekonal aj náročné podmienky, v ktorých sme nakrúcali. 40-stupňové teploty od rána do večera, 80-percentná vlhkosť vzduchu, nakrúcanie na útesoch, vo vode, na obed večer, v noci...," dodal na záver.

Opálený Mitaš v spoločnosti. Na Filipínach nedovolenkoval, ale pracoval

Marián Mitaš
Foto: Profimedia.sk
 

Diváci TV Markíza už čoskoro spoznajú niekoľkých slovenských dobrodruhov, ktorí nabrali odvahu a odišli na druhý koniec sveta, aby v neľahkých podmienkach dokázali, že to zvládnu.

Tešte sa na poriadnu divočinu, nádherné zábery prírody, ale aj nových hrdinov, ich emócie a náročné súťažné úlohy. Kto sa stane pánom Ostrova a získa rozprávkových 100-tisíc eur?

Najdobrodružnejšia šou Ostrov už čoskoro na Markíze!

Barbora Švidraňová prvýkrát o svojej novej úlohe koučky v šou Tvoja tvár znie povedome. Pozrite si rozhovor so sexy slovenskou ryšavkou.

Exkluzívne zábery zo zákulisia obľúbeného Búrlivého vína. Herečka Ivana Kuxová už nakrúca nové epizódy. Naša kamera pri tom nesmie chýbať!

Martina Grňová sa stala víťazkou šou MasterChef Slovensko 2016. Toto nám povedala tesne po vyhlásení výsledkov. Choďte za svojimi snami, odkázala divákom!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz