28. 06. 2016 11:40 | USA/ nt

Odvážna snímka Anastacie. Po odstránení prsníkov sa ukázala nahá

Speváčka vyhrala boj nad rakovinou dvakrát a následne absolvovala korekciu poprsia.

Anastacia
Anastacia Foto: Instagram/ Anastaciamusic

Speváčka Anastacia, ktorá sa preslávila v roku 2000, zverejnila na sociálnej sieti odvážnu fotografiu. Je na nej bez mejkapu a úplne nahá. Intímne partie si však šikovne skrýva. Hoci o tri roky oslávi 50. narodeniny, vyzerá úžasne. Najmä, ak si človek uvedomí, čím všetkým si v živote prešla.

Na vrchole slávy ju zastihla smutná správa. V roku 2003 sa rozhodla pre zmenšenie poprsia. Pred operáciou absolvovala bežné vyšetrenia, ktoré však odhalili rakovinu prsníka. Speváčka tak prišla o jeden prsník. V roku 2013 sa jej rakovina vrátila a Anastacia tak prišla o oba prsníky. Neskôr však absolvovala korekciou silikónovými implantátmi.

Ešte v roku 2003 založila organizáciou Anastacia Fund, ktorá pomáha mladým ženám s rakovinou prsníka pri liečbe a taktiež informuje o tejto zákernej chorobe. V tom čase sa ťažký osud speváčky stal aj inšpiráciou pre jej tretí album. Trvalo ale dva roky, kým ho nahrala. V jednom z rozhovorov priznala, že v tom čase stratil jej hlas na sile a ona nemohla nahrávať nové piesne.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz